2:3
1:0
- : -

TJ Lokomotiva Rakovník B - GLADIATOR TEAM BEROUN 4:9
1. Zdeněk Tomek, 13. Václav Vích, 14. Petr Ježek, 26. Václav Vích - 8. Radim Onderka, 8. Martin Östereicher, 9. Bořek Sláma, 9. Daniel Rajtr, 11. Radim Onderka, 11. Marek Toráč, 22. Martin Östereicher, 23. Radim Onderka, 24. Daniel Rajtr; rozhodčí: Filip Dolejší - Jan Chuděj; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Ondřej Jelínek ? - Pavel Hejna ?; po třetinách: 1:6, 2:3, 1:0;
36:00
32:35
Vyloučen hráč Jan Tomiška družstva TJ Lokomotiva Rakovník B na 2 minuty za sekání.
30:57
Vyloučen hráč Jan Mičko družstva GLADIATOR TEAM BEROUN na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:07
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Václav Vích, asistoval Zdeněk Tomek (4:9).
24:00
24:00
23:56
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil Daniel Rajtr, asistoval Bořek Sláma (3:9).
22:40
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil Radim Onderka, asistoval Jan Mičko (3:8).
21:30
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil Martin Östereicher, asistoval Marek Toráč (3:7).
17:50
Vyloučen hráč Radim Onderka družstva GLADIATOR TEAM BEROUN na 2 minuty za sekání.
13:54
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Petr Ježek, asistoval Jan Tomiška (3:6).
12:52
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Václav Vích, asistoval Tomáš Erba (2:6).
12:00
12:00
10:43
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil Marek Toráč, asistoval Václav Östereicher (1:6).
10:00
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil Radim Onderka, asistoval Bořek Sláma (1:5).
08:35
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil Daniel Rajtr bez asistence (1:4).
08:30
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil Bořek Sláma, asistoval Radim Onderka (1:3).
07:46
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil Martin Östereicher, asistoval Daniel Rajtr (1:2).
07:09
00:59
Vyloučen hráč Martin Östereicher družstva GLADIATOR TEAM BEROUN na 2 minuty za sekání.
00:41
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Zdeněk Tomek, asistoval Patrik Brabec (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Dolejší a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů GLADIATOR TEAM BEROUN:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Rakovník B: brankář: Ondřej Jelínek; hráči v poli: Tomáš Erba, Jan Tomiška, Zdeněk Tomek, Václav Vích, Patrik Brabec