2:1
2:3
- : -

FBC TJ Lokomotiva Zdice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 4:12
14. Luboš Holeček, 18. Jakub Petříček, 30. Jakub Petříček, 36. Jurij Dredenidov - 1. Lukáš Martínek, 3. Josef Světlý, 6. Lukáš Martínek, 6. Lukáš Martínek, 8. Petr Becík, 9. Ondřej Turek, 12. Lukáš Martínek, 12. Ondřej Turek, 23. Lukáš Martínek, 28. Ondřej Turek, 32. Michal Vejdělek, 35. Michal Vejdělek; rozhodčí: Vojtěch Stárek - Patrik Trejbal; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Radek Tišer ? - Lukáš Pouska ?; po třetinách: 0:8, 2:1, 2:3;
36:00
35:38
Branku družstva FBC TJ Lokomotiva Zdice vstřelil Jurij Dredenidov, asistoval Jan Valachovič (4:12).
35:30
Škoda, že se nehraje zápas v duchu "kdo dá poslední gól vyhrál", pak by Zdická labutí píseň zněla ještě lépe.
34:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Michal Vejdělek, asistoval Ivo Čechman (3:12).
34:11
Trestné střílení družstva FBC TJ Lokomotiva Zdice neproměnil Jakub Petříček.
31:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Michal Vejdělek bez asistence (3:11).
30:00
Zdice ještě nehází flintu do žita a snaží se udržet krok s Chodovem.
29:02
Branku družstva FBC TJ Lokomotiva Zdice vstřelil Jakub Petříček, asistoval Pavel Svoboda (3:10).
27:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Ondřej Turek, asistoval Michal Vejdělek (2:10).
26:57
Oba týmy zvolnili a pravděpodobně šetří síly na poslední nápor.
25:57
Vyloučen hráč Luboš Holeček družstva FBC TJ Lokomotiva Zdice na 2 minuty za blokování hokejky.
24:00
24:00
23:10
Lukáš Martínek je dnes při chuti. Doufáme, že si nějaké skórování nechal i na doma.
22:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Lukáš Martínek, asistoval Ondřej Turek (2:9).
17:48
Lokomotiva přikládá do kamen a snižuje skóre na rozdíl 6 gólů.
17:34
Branku družstva FBC TJ Lokomotiva Zdice vstřelil Jakub Petříček, asistoval Petr Novák (2:8).
15:58
Vyloučen hráč Michal Vejdělek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C na 2 minuty za sekání.
15:47
Dnes asi rekord v návtěvnosti Haly Věry Čáslavské nepadne. Na poslední zápas přihlíží 0 diváků.
13:31
Hráči Lokomotivy kosmeticky upravují skóre krásným gólem.
13:30
Branku družstva FBC TJ Lokomotiva Zdice vstřelil Luboš Holeček, asistoval Pavel Svoboda (1:8).
12:00
12:00
11:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Ondřej Turek, asistoval Petr Becík (0:8).
11:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Lukáš Martínek, asistoval Josef Světlý (0:7).
08:50
08:50
Na počet gólů Chodova by nám již nestačila jena ruka, Radek Tišer však chytá co může a dostává góly kvůli nedůrazu obrany.
07:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Petr Becík, asistoval Ondřej Turek (0:5).
07:21
Po fatální chybě posledního obránce Lokomotivy došlo k přešíslení 2 na 0 a Petr Becík se v vyložené šanci nemílil.
05:50
Chodov pokračuje v gólové nadílce a po necelých 6 minutách vede nad Zdicemi o 4 góly.
05:41
05:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Lukáš Martínek, asistoval Petr Becík (0:3).
03:00
Oslava netrvala moc dlouho a Chodov nadělil hráčům Zdic dva góly v prvních třech minutách.
02:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Josef Světlý, asistoval Ondřej Turek (0:2).
00:34
00:01
Před zápasem proběhla krátká oslava dvou hráčů Zdic, kteří slaví své 40. narozeniny. Tímto přejeme hráčům vše nejlepší!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Stárek a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV C:
00:00
Line-up domácích FBC TJ Lokomotiva Zdice:
00:00
Máme tu poslední zápas dnešního turnajového dne. Změří mezi sebou síly celky Zdic a Chodova.