4:2
5:2
- : -

FbK 1996 Příbram - FBC TJ Lokomotiva Zdice 11:5
1. František Burian, 5. Pavel Zeman, 15. Vojtěch Chytka, 16. Martin Sičár, 16. František Burian, 22. Vojtěch Chytka, 28. Vojtěch Chytka, 29. Jaroslav Skácel, 29. Vojtěch Chytka, 34. Martin Sičár, 36. Pavel Zeman - 3. Petr Novák, 14. Jakub Petříček, 19. Petr Novák, 32. Jurij Dredenidov, 35. Pavel Svoboda; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Martin Burian ? - Radek Tišer ?; po třetinách: 2:1, 4:2, 5:2;
35:29
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Pavel Zeman, asistoval Jaroslav Skácel (11:5).
35:29
Góly Přibrami by se nám dnes nepodařilo napočítat na prstech dvou rukou.
34:50
Hráči Zdic chytají druhý dech a snaží se srovnat pětibrankovou ztrátu.
34:42
Vyloučen hráč Pavel Svoboda družstva FBC TJ Lokomotiva Zdice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:24
Branku družstva FBC TJ Lokomotiva Zdice vstřelil Pavel Svoboda, asistoval Miroslav Veselý (10:5).
33:47
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Martin Sičár, asistoval Petr Jačka (10:4).
31:39
Branku družstva FBC TJ Lokomotiva Zdice vstřelil Jurij Dredenidov, asistoval Jakub Petříček (9:4).
28:39
Hráči Přibrami vsřelili další 2 slepené branky a vypadá to, že Zdicím pomalu ale jistě ujíždí vlak.
28:35
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Vojtěch Chytka, asistoval Martin Sičár (9:3).
28:13
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Jaroslav Skácel, asistoval Pavel Zeman (8:3).
27:55
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Vojtěch Chytka, asistoval Petr Jačka (7:3).
24:00
24:00
Po druhé třetine je zatím zápas nakloněn ve prospěch Přibrami. Lokomotiva zatím tahá za kratší konec, nicméně nic není ztraceno. Do konce zápasu zbývá ještě jedna třetina.
24:00
22:40
Vyloučen hráč Jan Valachovič družstva FBC TJ Lokomotiva Zdice na 2 minuty za bránění ve hře.
21:28
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Vojtěch Chytka, asistoval Pavel Zeman (6:3).
18:30
Branku družstva FBC TJ Lokomotiva Zdice vstřelil Petr Novák, asistoval Luboš Holeček (5:3).
17:02
Vyloučen hráč Jaroslav Skácel družstva FbK 1996 Příbram na 2 minuty za sekání.
17:02
Lubomír Sekeráš přišel pozdravit fanoušky do Černošic.
15:57
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil František Burian, asistoval Martin Sičár (5:2).
15:00
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Martin Sičár, asistoval František Burian (4:2).
15:00
Po krásné kombinaci hráči v zelených dresech zvýšili vedení na 4:2. I kdyby se brankář rozpůlil nemohl by tuto nádhernou střelu chytit.
14:16
14:16
Střela hráče č. 7 nebyla sice tak razantní, ale i tak se dostala za brankářova záda pod jeho tělem.
13:45
Branku družstva FBC TJ Lokomotiva Zdice vstřelil Jakub Petříček, asistoval Petr Novák (2:2).
13:45
Kuba Petříček vstřelil nádhernou branku z přečíslení 3 na 1. Brankář neměl šanci.
12:00
12:00
První třetina přinesla zatím 3 góly. Oba týmy hrají vyrovnanou hru.
12:00
04:25
04:25
Uklízečky v Černošicích nebudou mít co jíst. Pavel Zeman zastal jejich práci a vymetl pavučiny v rohu branky.
03:30
Po necelých 4 minutách hry je zatím skóre nerozhodné.
02:57
00:42
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Lokomotiva Zdice:
00:00
Line-up domácích FbK 1996 Příbram:
00:00
Dnešní utkání nabízí souboj ze dna tabulky. To však neznamená, že se dnes budeme nudit.