2:2
2:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV C - FLK Zdar Bar 4:4
18. Josef Světlý, 22. Jaroslav Boháč, 35. Petr Becík, 36. Lukáš Martínek - 23. Lukáš Sedláček, 24. Pavel Procházka, 31. David Blažek, 32. David Blažek; rozhodčí: Vojtěch Stárek - Patrik Trejbal; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Lukáš Pouska ? - Tomáš Cimrman ?; po třetinách: 0:0, 2:2, 2:2;
36:00
35:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Lukáš Martínek, asistoval Jaroslav Boháč (4:4).
34:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Petr Becík, asistoval Josef Světlý (3:4).
34:46
Hráči Chodova vyvíjejí ohromný tlak a zatím z toho vytěžili jednu branku.
34:12
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV C
31:57
Branku družstva FLK Zdar Bar vstřelil David Blažek, asistoval Miroslav Žitka (2:4).
31:57
David Blažek střelou pod víko navýšil vedení hostí.
31:10
Robinzonáda brankáře ve Zdar Barském brankovišti zabránila jasné brance.
30:09
Branku družstva FLK Zdar Bar vstřelil David Blažek, asistoval Jiří Spilka (2:3).
30:09
David Blažek vymetl všechny pavučiny v pravém rohu branky Chodova. Uklízečka si může vzít dnes volno.
26:54
Vyloučen hráč Jan Doležel družstva FLK Zdar Bar na 2 minuty za sekání.
26:54
Jan Doležel si spletl hráče Chodova se špalkem a pokusil se na něm sekat dříví.
25:21
Ondra Turek netrefil backhandem odkrytou branku hostí.
24:00
24:00
23:55
Lukáš Pouska se těsně před koncem vytasil s neskutečným zákrokem a udržel tak remízu těsně před koncem druhé části.
23:43
Branku družstva FLK Zdar Bar vstřelil Pavel Procházka, asistoval David Blažek (2:2).
22:38
Branku družstva FLK Zdar Bar vstřelil Lukáš Sedláček, asistoval Jaroslav Sita (2:1).
21:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Jaroslav Boháč z trestného střílení (2:0).
21:26
Brankář Zdar Baru si klidně mohl nasadit koupací čepici, protože Jarda "Jerry" Boháč brankáře neskutečně vykoupal.
17:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Josef Světlý, asistoval Lukáš Martínek (1:0).
17:17
Po dvou skvělých zákrocích Lukáše Pouska vstřelil Chodov svou první branku.
15:54
Lukáš Martínek ve vyložené šanci netrefil prázdnou bránu a nastřelil pouze žrďku.
13:34
Hráči Zdar Bar zatím bez úspěchu ostřelují branku domácích.
12:56
Vyloučen hráč Petr Becík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
11:59
Vteřinu před koncem první části převedl Tomáš Cimrman famózni zákrok a nedovolil hráči Chodova skórovat.
11:46
Chodov vstřelil branku, ale po dlouhé diskuzi rozhodčích nebyla uznána. Rozhodčí situaci vyřešili v duchu fair play.