3:3
0:3
- : -

Prague Amigos CRPA - SK Alien Nation Černošice 4:6
3. Martin Jirka, 13. Martin Vlk, 16. Martin Jirka, 19. Martin Jirka - 15. Antonín Krudenc, 19. Lukáš Bíl, 23. Jakub Sládek, 26. Jakub Sládek, 31. Jakub Sládek, 35. Vítězslav Prágr; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jindřich Abeska ? - Jakub Rindoš ?; po třetinách: 1:0, 3:3, 0:3;
36:00
34:45
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Vítězslav Prágr bez asistence (4:6).
34:05
Timeout Prague Amigos CRPA
34:04
Vyloučen hráč Ondřej Šafář družstva Prague Amigos CRPA na 2 minuty za bránění ve hře.
30:04
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Jakub Sládek bez asistence (4:5).
27:10
Vyloučen hráč Vítězslav Prágr družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za bránění ve hře.
25:46
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Jakub Sládek, asistoval Miroslav Koníček (4:4).
24:00
24:00
22:24
19:14
Vyloučen hráč Miroslav Koníček družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za hra rukou.
18:26
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil Martin Jirka, asistoval Tomáš Badin (4:2).
18:17
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Lukáš Bíl, asistoval Miroslav Koníček (3:2).
15:25
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil Martin Jirka, asistoval Michal Vondra (3:1).
14:44
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Antonín Krudenc, asistoval Vítězslav Prágr (2:1).
12:53
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil Martin Vlk, asistoval Jan Vilímec (2:0).
12:00
12:00
02:46
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil Martin Jirka, asistoval Miroslav Zbořilák (1:0).