1:1
0:1
- : -

FbŠ Bohemians B - FBŠ SLAVIA Plzeň B 3:8
2. Alesa Panková, 9. Eva Ďarmeková, 19. Petra Hradečná - 1. Pavlína Škardová, 3. Magdalena Kolářová, 4. Julie Volkmannová, 6. Julie Volkmannová, 7. Markéta Ježková, 14. Julie Volkmannová, 22. Markéta Ježková, 39. Nikola Malátová; rozhodčí: Anna Bejčková - Jakub Heicl; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 11; zásahy brankářů: Kristýna Zemanová -8 - Lenka Šindelářová -3; po třetinách: 2:6, 1:1, 0:1;
45:00
38:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Nikola Malátová, asistoval Dominika Vatahová (3:8).
30:00
30:00
27:24
Vyloučen hráč Tereza Havlová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
21:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Markéta Ježková, asistoval Lucie Lomozová (3:7).
18:17
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petra Hradečná, asistoval Eva Ďarmeková (3:6).
16:56
Vyloučen hráč Jana Vostrá družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
13:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Julie Volkmannová, asistoval Pavlína Škardová (2:6).
08:38
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Eva Ďarmeková, asistoval Veronika Hořáková (2:5).
06:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Markéta Ježková, asistoval Magdalena Kolářová (1:5).
05:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Julie Volkmannová, asistoval Magdalena Kolářová (1:4).
04:51
Vyloučen hráč Petra Wasková družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za blokování hokejky.
03:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Julie Volkmannová bez asistence (1:3).
02:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Magdalena Kolářová, asistoval Markéta Ježková (1:2).
01:47
Vyloučen hráč Jarmila Maděrová družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
01:19
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Alesa Panková, asistoval Pavla Theodosisová (1:1).
00:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Pavlína Škardová, asistoval Lucie Lomozová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Anna Bejčková a Jakub Heicl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň B: brankář: Lenka Šindelářová; hráči v poli: Magdalena Kolářová, Pavlína Škardová, Lucie Lomozová, Nikola Malátová, Markéta Ježková