3:1
1:3
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město B - Prague Tigers 6:5pn
8. Daniela Kvasková, 20. Karolína Vondráčková, 24. Karolína Vondráčková, 28. Barbora Sádková, 38. Karolína Vondráčková, N Barbora Sádková - 12. Mariia Zimina, 26. Karolína Krchová, 31. Jana Prokšanová, 34. Mariia Zimina, 39. Nikola Červená; rozhodčí: Anna Bejčková - Jakub Heicl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Petra Šebestová -5 - Martina Pilšáková -5; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město B hráč Barbora Sádková a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč Gabriela Lálová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město B hráč Kristýna Jílková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč Mariia Zimina , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město B hráč Martina Čapková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč Nikola Červená a vstřelil gól.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
38:06
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Nikola Červená bez asistence (5:5).
37:50
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Karolína Vondráčková, asistoval Daniela Kvasková (5:4).
33:17
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Mariia Zimina bez asistence (4:4).
30:54
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jana Prokšanová, asistoval Nikola Červená (4:3).
30:00
30:00
27:14
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Barbora Sádková, asistoval Tereza Chvátalová (4:2).
25:50
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Karolína Krchová, asistoval Nikola Červená (3:2).
23:29
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Karolína Vondráčková, asistoval Kristýna Jílková (3:1).
19:27
18:16
Vyloučen hráč Federica Skuhravá družstva Ivanti Tigers Jižní Město B na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
11:18
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Mariia Zimina, asistoval Kateřina Hamplová (1:1).
07:49
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Daniela Kvasková, asistoval Martina Čapková (1:0).