1:1
1:0
- : -

FBK Fat Pipe Vosy Praha - TJ Sokol Královské Vinohrady B 5:2
3. Jakub Hájek, 10. Jakub Hájek, 11. Šimon Černý, 23. Vilém Štech, 36. Šimon Černý - 11. Jonáš Obermann, 19. Jan Slezák; rozhodčí: Tomáš Tóth - Jan Černý; vyloučení: 2:0 + Daniel Vykoukal 5 + ČK1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Blaho ? - František Urbánek ?; po třetinách: 3:1, 1:1, 1:0;
36:00
35:18
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Šimon Černý bez asistence (5:2).
34:39
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady B
27:03
Vyloučen hráč Vilém Štech družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
22:34
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Vilém Štech, asistoval Šimon Černý (4:2).
18:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Slezák, asistoval Daniel Vykoukal (3:2).
18:01
Vyloučen hráč Daniel Vykoukal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 5 minut za neuvedení v sestavě.
18:01
Vyloučen hráč Daniel Vykoukal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B do konce utkání.
12:00
12:00
10:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jonáš Obermann, asistoval Viktor Císař (3:1).
10:26
09:56
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Jakub Hájek bez asistence (2:0).
04:35
Vyloučen hráč Vít Šerý družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.