0:0
0:2
- : -

Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. - Panthers Praha E 0:2
29. Matěj Lubenský, 31. Richard Toman; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Matěj Beneš; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jiří Dobš ? - Lukáš Bicek ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 0:2;
36:00
34:41
Timeout Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.
30:37
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Richard Toman, asistoval Matěj Lubenský (0:2).
29:09
Vyloučen hráč Michael Rudolf družstva Panthers Praha E na 2 minuty za blokování hokejky.
28:22
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Jan Tročil (0:1).
26:16
Vyloučen hráč Vít Vrtiška družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
12:00
12:00
06:16
04:02
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva Panthers Praha E na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Matěj Beneš.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha E: brankář: Lukáš Bicek; hráči v poli: Kryštof Kocot, Martin Šáda, Michael Rudolf, Ondřej Bendík, Adam Vyskočil
00:00
Line-up domácích Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.: brankář: Jiří Dobš; hráči v poli: Ondřej Anýž, Jakub Jurišta, Lukáš Zámostný, Josef Povejšil, Jaroslav Borl