0:1
2:1
- : -

FBC Charisma Pečky - F.C. Vorms Praha 4:4
6. Martin Kozák, 9. Jan Dřízhal, 30. Zdeněk Baláček, 31. Marek Veselý - 5. Jan Netrda, 9. Tomáš Jícha, 19. Jan Netrda, 35. Jan Netrda; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Matěj Beneš; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Jiří Tuček ? - Peter Varga ?; po třetinách: 2:2, 0:1, 2:1;
36:00
35:54
Timeout FBC Charisma Pečky
34:12
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Jan Netrda, asistoval Petr Michálek (4:4).
33:38
Timeout F.C. Vorms Praha
30:06
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil Marek Veselý, asistoval Martin Kozák (4:3).
29:09
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil Zdeněk Baláček, asistoval Michal Čup (3:3).
24:00
24:00
20:01
Vyloučen hráč Petr Michálek družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:00
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Jan Netrda, asistoval Martin Bařtipán (2:3).
12:00
12:00
08:51
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil Jan Dřízhal, asistoval Dušan Hrabák (2:2).
08:10
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Tomáš Jícha, asistoval Radek Štengl (1:2).
05:29
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil Martin Kozák, asistoval Marek Veselý (1:1).
04:10
04:07
Vyloučen hráč Adam Houdek družstva FBC Charisma Pečky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Matěj Beneš.
00:00
00:00
Line-up hostů F.C. Vorms Praha: brankář: Peter Varga; hráči v poli: Martin Bařtipán, Petr Michálek, Jan Netrda, Martin Sýkora, Tomáš Kumhera