0:1
3:1
- : -

F.C. Vorms Praha - Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. 4:5
5. Tomáš Jícha, 31. Jan Netrda, 34. Tomáš Kumhera, 36. Jan Netrda - 8. Ondřej Anýž, 8. Daniel Kubát, 8. Lukáš Zámostný, 20. Jaroslav Borl, 31. Lukáš Zámostný; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Karel Hlinka; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: David Šmerda ? - Jiří Dobš ?; po třetinách: 1:3, 0:1, 3:1;
36:00
35:29
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Jan Netrda, asistoval Petr Michálek (4:5).
35:23
Vyloučen hráč Jaroslav Borl družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
33:25
Timeout F.C. Vorms Praha
33:25
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Tomáš Kumhera, asistoval Jan Netrda (3:5).
31:45
Vyloučen hráč Daniel Kubát družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za hrubost.
31:45
Vyloučen hráč Tomáš Jícha družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
30:40
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Lukáš Zámostný, asistoval Jakub Jurišta (2:5).
30:11
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Jan Netrda, asistoval Martin Sýkora (2:4).
28:45
Vyloučen hráč Josef Povejšil družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
19:45
Vyloučen hráč Jan Gonda družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za sekání.
19:00
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Jaroslav Borl, asistoval Jakub Jurišta (1:4).
12:00
12:00
07:46
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Lukáš Zámostný, asistoval Josef Povejšil (1:3).
07:32
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Daniel Kubát, asistoval Michal Kulhánek (1:2).
07:02
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Ondřej Anýž bez asistence (1:1).
04:25
Vyloučen hráč Jakub Jurišta družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za sekání.
04:06
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Tomáš Jícha bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Karel Hlinka.
00:00
00:00
Line-up hostů Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.: brankář: Jiří Dobš; hráči v poli: Jakub Jurišta, Ondřej Anýž, Lukáš Zámostný, Josef Povejšil, Jaroslav Borl
00:00
Line-up domácích F.C. Vorms Praha: brankář: David Šmerda; hráči v poli: Martin Bařtipán, Petr Michálek, Jan Netrda, Martin Sýkora, Tomáš Kumhera