4:0
4:1
- : -

Panthers Praha E - Bourbon TJ Ruzyně B 9:1
12. Martin Šáda, 14. Petr Nepraš, 19. Richard Toman, 20. Michael Rudolf, 24. Tomáš Ducháček, 30. Martin Šáda, 34. Dominik Korolus, 35. Ondřej Bendík, 36. Petr Nepraš - 35. Karel Absolon; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Matěj Beneš; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Svoboda ? - Radek Minařík ?; po třetinách: 1:0, 4:0, 4:1;
36:00
35:24
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Petr Nepraš, asistoval Martin Šáda (9:1).
34:19
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Ondřej Bendík, asistoval Michael Rudolf (8:1).
34:05
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně B vstřelil Karel Absolon, asistoval Milan Zach (7:1).
33:00
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Dominik Korolus, asistoval Matěj Lubenský (7:0).
31:22
Vyloučen hráč Martin Šáda družstva Panthers Praha E na 2 minuty za bránění ve hře.
29:52
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Martin Šáda bez asistence (6:0).
26:43
Vyloučen hráč Ondřej Svoboda družstva Panthers Praha E na 2 minuty za hra na zemi.
24:00
24:00
23:36
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Tomáš Ducháček, asistoval Matěj Lubenský (5:0).
19:00
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Michael Rudolf, asistoval Ondřej Bendík (4:0).
18:43
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Richard Toman, asistoval Matěj Lubenský (3:0).
18:12
Vyloučen hráč Petr Nepraš družstva Panthers Praha E na 2 minuty za sekání.
17:27
Vyloučen hráč Jan Ocásek družstva Bourbon TJ Ruzyně B na 2 minuty za sekání.
13:18
12:00
12:00
11:46
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Martin Šáda, asistoval Adam Vyskočil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Matěj Beneš.
00:00
00:00
Line-up hostů Bourbon TJ Ruzyně B:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha E: brankář: Lukáš Bicek; hráči v poli: Kryštof Kocot, Martin Šáda, Michael Rudolf, Ondřej Bendík, Petr Nepraš