4:0
6:0
- : -

FbŠ Bohemians - TJ Sokol Nové Strašecí 13:1
3. Andrea Bukvajová, 9. Eliška Charvátová, 10. Emilie Skalíková, 17. Sofie Skalíková, 21. Sofie Skalíková, 22. Andrea Bukvajová, 23. Veronika Mandíková, 28. Dominika Krátká, 29. Karla Batíková, 33. Eliška Knetlová, 35. Veronika Mandíková, 36. Zuzana Tuncelová, 36. Eliška Charvátová - 7. Adéla Šipošová; rozhodčí: Tomáš Tichý - Ondřej Jícha; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Dominika Horáková ? - Nikola Nosková ?; po třetinách: 3:1, 4:0, 6:0;
36:00
35:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Charvátová, asistoval Dominika Krátká (13:1).
35:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Zuzana Tuncelová, asistoval Andrea Bukvajová (12:1).
34:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Mandíková, asistoval Emilie Skalíková (11:1).
32:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Knetlová, asistoval Sofie Skalíková (10:1).
28:27
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karla Batíková, asistoval Veronika Mandíková (9:1).
27:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Krátká, asistoval Aneta Faltová (8:1).
26:39
Vyloučen hráč Nicola Ilkiv družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
22:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Mandíková, asistoval Sofie Skalíková (7:1).
21:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Bukvajová bez asistence (6:1).
20:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Sofie Skalíková, asistoval Emilie Skalíková (5:1).
16:24
12:00
12:00
09:00
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Emilie Skalíková, asistoval Veronika Mandíková (3:1).
08:52
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Charvátová, asistoval Andrea Bukvajová (2:1).
06:55
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Adéla Šipošová, asistoval Klára Bačkovská (1:1).
06:52
Vyloučen hráč Karolína Mezerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra rukou.
02:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Bukvajová, asistoval Eliška Charvátová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Tichý a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Nikola Nosková; hráči v poli: Eliška Malíková, Veronika Petrová, Veronika Křečková, Klára Bačkovská, Karolína Bulvová