0:1
1:4
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - Panthers Praha 3:8
7. Veronika Petrová, 7. Karolína Bulvová, 34. Veronika Křečková - 4. Adéla Niederlová, 8. Lucie Retová, 11. Karyna Gren, 20. Kateřina Strnadová, 25. Kateřina Kubištová, 26. Lucie Retová, 33. Lucie Retová, 34. Lucie Retová; rozhodčí: Ondřej Jícha - Tomáš Grigar; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Kateřina Macounová ? - Jana Reitmajerová ?; po třetinách: 2:3, 0:1, 1:4;
36:00
34:51
Vyloučen hráč Klára Bačkovská družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
33:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Retová, asistoval Karyna Gren (3:8).
33:08
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Veronika Křečková bez asistence (3:7).
32:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Retová, asistoval Viktorie Novotná (2:7).
29:50
Trestné střílení družstva TJ Sokol Nové Strašecí neproměnil Veronika Křečková.
25:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Retová, asistoval Kateřina Strnadová (2:6).
24:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kateřina Kubištová, asistoval Kateřina Štruplová (2:5).
24:00
24:00
19:19
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kateřina Strnadová bez asistence (2:4).
18:13
Vyloučen hráč Karolína Bulvová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
12:30
12:00
12:00
10:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karyna Gren, asistoval Kateřina Strnadová (2:3).
07:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Retová, asistoval Jana Reitmajerová (2:2).
06:39
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Karolína Bulvová, asistoval Klára Bačkovská (2:1).
06:31
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Veronika Petrová, asistoval Eliška Malíková (1:1).
03:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Adéla Niederlová, asistoval Kateřina Kubištová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Tomáš Grigar.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Kateřina Macounová; hráči v poli: Klára Bačkovská, Karolína Bulvová, Eliška Malíková, Veronika Petrová, Veronika Křečková