0:0
2:0
- : -

Panthers Děkanka Praha B - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 2:3pn
33. Eliška Škvorová, 44. Eliška Škvorová - 4. Lucie Denková, 9. Barbora Beranová, N Denisa Matoušková; rozhodčí: Antonín Keprta - Pavel Stuš; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marie Dresslerová ? - Lenka Al-Sharibaty ?; po třetinách: 0:2, 0:0, 2:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice hráč Denisa Matoušková a vstřelil rozhodující gól (2:3).
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
43:09
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Eliška Škvorová, asistoval Veronika Raková (2:2).
41:55
Timeout Panthers Děkanka Praha B
32:12
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Eliška Škvorová bez asistence (1:2).
30:00
30:00
29:42
Vyloučen hráč Anna Boháčová družstva Panthers Děkanka Praha B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
08:44
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Barbora Beranová, asistoval Kateřina Kočí (0:2).
05:48
Vyloučen hráč Gabriela Marešová družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za blokování hokejky.
03:55
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Lucie Denková bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Antonín Keprta a Pavel Stuš.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice:
00:00
Line-up domácích Panthers Děkanka Praha B: brankář: Marie Dresslerová; hráči v poli: Eliška Škvorová, Natalie Vesecká, Veronika Raková, Barbora Stará, Tereza Pluhařová