0:2
1:7
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Florbal Chomutov 2:10
8. Kristýna Střihavková, 58. Jana Arazimová - 15. Petra Malecká, 24. Natálie Janouchová, 29. Viktorie Schoberová, 42. Lenka Čiháková, 47. Dominika Kratochvílová, 50. Petra Malecká, 51. Lenka Čiháková, 53. Jana Arazimová, 55. Barbora Suková, 60. Anna Fuková; rozhodčí: Matěj Novák - Ondřej Hrubý; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Veronika Ziegelbauerová 24 - Aneta Blahníková 24; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:7;
60:00
Komentář trenéra Litvínova (p. Petr Globočník): Bohužel jsme se soupeřem nestačili držet krok, celé utkání skore je k nám kruté, ale i to je sport.
60:00
Komentář hostujícího trenéra Davida Tauše: "První dvě třetiny to byla ospalá hra. Po změnách v sestavě se naše hra maličko zlepšila, ale dnes to nebylo to co bych si představoval, jak chci vidět svůj tým hrát. Díky důležitým zákrokům Anety, jsme byli pořád ve hře. Děkuji holkám za zlepšenou hru ve třetí třetině, získané body a soupeři za utkání."
60:00
59:43
Malecká v šanci
59:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Anna Fuková, asistoval Petra Malecká (2:10).
57:57
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Jana Arazimová bez asistence (2:9).
57:01
Slavíková šla s Flachsovou 2 na 1, volila střelu, nevyužila volně nabíhající spoluhráčku
55:50
Chomutov hraje v klidu a vyloženě si hru již užívá
54:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Barbora Suková, asistoval Eliška Šidlochová (1:9).
52:33
Vlastní branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Jana Arazimová (1:8).
51:27
Vyloučen hráč Eliška Šidlochová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
50:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Čiháková, asistoval Karin Binková (1:7).
49:25
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petra Malecká, asistoval Viktorie Schoberová (1:6).
46:03
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Dominika Kratochvílová, asistoval Viktorie Schoberová (1:5).
44:59
střelu Čihákové Ziegelbauerová jen tak tak zkrotila
44:49
Slavíková vysoko nad
41:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Čiháková, asistoval Anna Fuková (1:4).
36:00
Chomutov více kombinuje, Litvínov zkouší spíš brejky, to platí prakticky celý zápas
28:01
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Viktorie Schoberová, asistoval Natálie Janouchová (1:3).
24:14
Vyloučen hráč Eliška Šidlochová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
23:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Natálie Janouchová, asistoval Viktorie Schoberová (1:2).
23:23
domácí obrana propadla a sama Trávníčková byla na kombinaci dvou hráček Chomutova