0:1
1:2
- : -

1. FBC DDM Děčín IV - FBC DDM Kati Kadaň 1:5
28. Johana Müllerová - 5. Andrea Nerudová, 6. Andrea Nerudová, 14. Tereza Suková, 25. Liliana Šindelářová, 29. Andrea Nerudová; rozhodčí: Erich Kellermann - Tereza Trávníčková; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Nikola Nová 13 - Květa Hronová ?; po třetinách: 0:2, 0:1, 1:2;
30:00
28:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Andrea Nerudová bez asistence (1:5).
27:52
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Johana Müllerová, asistoval Elena Nygrýnová (1:4).
24:06
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Liliana Šindelářová, asistoval Adéla Houdková (0:4).
20:00
20:00
14:08
Vyloučen hráč Kateřina Baierová družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
13:06
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Tereza Suková bez asistence (0:3).
10:00
10:00
05:29
04:44
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Erich Kellermann a Tereza Trávníčková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Květa Hronová; hráči v poli: Andrea Nerudová, Adéla Houdková, Liliana Šindelářová, Tereza Suková, Anežka Kalašová