3:4
2:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV white - Technology Florbal MB White 5:4
4. Michal Janšta, 9. Michal Jašek, 9. Tomáš Ivanski, 16. Jan Vykydal, 20. Timon McLean - 5. Tomáš Volovik, 6. Vojtěch Velechovský, 6. Patrik Šebek, 11. Jan Venera; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jan Krupička; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Ondřej Marek ?, Jiří Koupilek ? - Jakub Vlasta ?; po třetinách: 3:4, 2:0;
26:00
24:44
Vyloučen hráč Vojtěch Čížek družstva Technology Florbal MB White na 2 minuty za blokování hokejky.
19:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV white vstřelil Timon McLean, asistoval Šimon Hlaváček (5:4).
15:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV white vstřelil Jan Vykydal, asistoval Michal Janšta (4:4).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Koupilek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV white
13:00
13:00
11:55
Vyloučen hráč Timon McLean družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV white na 2 minuty za sekání.
10:24
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Jan Venera, asistoval Patrik Šebek (3:4).
08:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV white vstřelil Tomáš Ivanski z trestného střílení (3:3).
08:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV white vstřelil Michal Jašek, asistoval Tomáš Ivanski (2:3).
05:20
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Patrik Šebek, asistoval Jan Bartoníček (1:3).
05:11
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Vojtěch Velechovský, asistoval Ondřej Brzobohatý (1:2).
04:54
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Tomáš Volovik, asistoval Patrik Šebek (1:1).
03:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV white vstřelil Michal Janšta, asistoval Philip Prüger (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Jan Krupička.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB White:
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV white: brankář: Ondřej Marek; hráči v poli: Timon McLean, Šimon Hlaváček, Michal Jašek, Lukáš Sedláček, Tomáš Ivanski