1:1
3:2
- : -

Florbalová akademie MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 4:3
13. Lukáš Zvěřina, 14. Vojtěch Raclavský, 15. Jan Ruml, 21. Martin Miclík - 10. Tomáš Ivanski, 17. Jan Vykydal, 23. Timon McLean; rozhodčí: Mariia Zimina - Ondřej Jícha; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Vít Vrabec ? - Ondřej Marek ?, Jiří Koupilek ?; po třetinách: 1:1, 3:2;
26:00
24:52
Timeout Florbalová akademie MB
22:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV white vstřelil Timon McLean, asistoval Tomáš Ivanski (4:3).
20:53
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Martin Miclík bez asistence (4:2).
20:41
Vyloučen hráč Timon McLean družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV white na 2 minuty za vražení zády.
19:21
Vyloučen hráč Lukáš Vlček družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra na zemi.
16:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV white vstřelil Jan Vykydal, asistoval Michal Jašek (3:2).
14:56
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jan Ruml, asistoval Lukáš Vlček (3:1).
13:54
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Vojtěch Raclavský, asistoval Lukáš Zvěřina (2:1).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Koupilek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV white
13:00
13:00
12:34
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Lukáš Zvěřina bez asistence (1:1).
09:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV white vstřelil Tomáš Ivanski, asistoval Lukáš Sedláček (0:1).
06:21
Vyloučen hráč Jiří Pařík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Mariia Zimina a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV white: brankář: Ondřej Marek; hráči v poli: Timon McLean, Lukáš Sedláček, Šimon Hlaváček, Tomáš Ivanski, Michal Jašek