2:0
1:5
- : -

SK JUVENIS PŘIBYSLAV - Snipers Třebíč B 5:9
10. Radek Procházka, 10. Michal Průža, 18. Jan Závodný, 26. Radek Procházka, 39. Jan Závodný - 2. Michal Šípka, 5. Jan Venhoda, 6. Rudolf Horák, 13. Miroslav Jurda, 36. Lukáš Bartes, 38. Vojtěch Grün, 40. Vojtěch Jahoda, 42. Jan Venhoda, 42. Jan Venhoda; rozhodčí: Josef Pařízek - David Štos; vyloučení: 2:1; využití: 0:3; diváků: 23; zásahy brankářů: Miloslav Bratršovský ? - Roman Kedroň ?; po třetinách: 2:4, 2:0, 1:5;
45:00
42:39
Vyloučen hráč Antonín Dobeš družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za hra rukou.
41:42
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Jan Venhoda, asistoval Vojtěch Jahoda (5:9).
41:20
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Jan Venhoda, asistoval Lukáš Bartes (5:8).
39:54
Vyloučen hráč Jan Závodný družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:05
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Vojtěch Jahoda, asistoval Michal Šípka (5:7).
38:09
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Jan Závodný, asistoval Filip Bačkovský (5:6).
37:01
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Vojtěch Grün, asistoval Rudolf Horák (4:6).
35:44
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Lukáš Bartes, asistoval Miroslav Jurda (4:5).
30:00
30:00
25:00
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Radek Procházka, asistoval Jan Závodný (4:4).
17:10
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Jan Závodný, asistoval Radim Sobotka (3:4).
15:00
15:00
12:23
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Miroslav Jurda bez asistence (2:4).
09:50
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Michal Průža bez asistence (2:3).
09:05
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Radek Procházka, asistoval Radim Sobotka (1:3).
05:25
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Rudolf Horák, asistoval Michal Šípka (0:3).
04:12
Vyloučen hráč Matěj Sobotka družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV na 2 minuty za sekání.
04:01
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Jan Venhoda, asistoval Vojtěch Grün (0:2).
01:20
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Šípka bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Pařízek a David Štos.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč B:
00:00
Line-up domácích SK JUVENIS PŘIBYSLAV: brankář: Miloslav Bratršovský; hráči v poli: Matěj Sobotka, Jan Závodný, Martin Škareda, Radim Sobotka, Václav Peksa