0:1
1:2
- : -

1. FBK Eagles Orlová - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 2:4
9. Radim Šlachta, 26. Libor Kunčický - 6. Kamil Šešulka, 17. Zdeněk Malík, 32. Zdeněk Malík, 34. Zdeněk Malík; rozhodčí: Pavel Hála - Martin Kotala; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Štefan Szöke ? - Radomír Mazoch ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:2;
36:00
33:31
Timeout 1. FBK Eagles Orlová
33:31
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Zdeněk Malík, asistoval Otto Kubiš (2:4).
31:34
25:50
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Libor Kunčický, asistoval Petr Janáč (2:2).
24:00
24:00
16:42
12:00
12:00
08:08
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radim Šlachta, asistoval Petr Janáč (1:1).
05:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kamil Šešulka, asistoval Pavel Slavík (0:1).
02:17
Vyloučen hráč Jan Studenský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Martin Kotala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Radomír Mazoch; hráči v poli: Pavel Slavík, Martin Sedláček, Otto Kubiš, Radim Janeček, David Cigánek
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Štefan Szöke; hráči v poli: Libor Kunčický, Michal Sordyl, Jan Piprek, Petr Janáč, Radim Šlachta