1:2
0:2
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA A - S.K. P.E.M.A. OPAVA B 2:7
3. Martin Ducháček, 17. Dalibor Římský - 11. Václav Schreiber, 11. Václav Schreiber, 11. Vladimír Grochal, 23. Vladimír Grochal, 23. Václav Schreiber, 28. Vladimír Grochal, 35. Tomáš Solný; rozhodčí: Pavel Hála - Martin Kotala; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Bronislav Chládek ? - David Kalus ?; po třetinách: 1:3, 1:2, 0:2;
36:00
34:09
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Tomáš Solný, asistoval Michal Pavela (2:7).
27:04
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Vladimír Grochal, asistoval Tomáš Měch (2:6).
25:17
Vyloučen hráč Lukáš Růžička družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA A na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
22:34
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Václav Schreiber, asistoval Filip Kapolka (2:5).
22:19
16:48
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA A vstřelil Dalibor Římský, asistoval Zdeněk Pavelek (2:3).
12:00
12:00
10:45
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Vladimír Grochal, asistoval Marek Hrabec (1:3).
10:29
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Václav Schreiber, asistoval Michal Pavela (1:2).
10:13
02:13
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA A vstřelil Martin Ducháček, asistoval Dalibor Římský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Martin Kotala.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA B: brankář: David Kalus; hráči v poli: Filip Kapolka, Marek Hrabec, Tomáš Solný, Michal Pavela, Vladimír Grochal