4:2
5:2
- : -

1. FBK Eagles Orlová - S.K. P.E.M.A. OPAVA A 10:6
5. Štefan Szöke, 13. Jan Studenský, 15. Petr Janáč, 19. Michal Sordyl, 24. Libor Kunčický, 31. Jan Pešula, 31. Petr Janáč, 32. Štefan Szöke, 33. Jan Pešula, 36. Michal Sordyl - 7. Dalibor Římský, 10. Jan Jelínek, 19. Zdeněk Pavelek, 20. Jan Jelínek, 28. Jaromír Zwinger, 36. Lukáš Růžička; rozhodčí: Pavel Hála - Viktor Kubala; vyloučení: 1:5 + Jan Jelínek OS; využití: 3:2; zásahy brankářů: Tomáš Krajčovič ? - Bronislav Chládek ?; po třetinách: 1:2, 4:2, 5:2;
36:00
35:16
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Michal Sordyl, asistoval Štefan Szöke (10:6).
35:02
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA A vstřelil Lukáš Růžička, asistoval Jakub Poláš (9:6).
32:22
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jan Pešula, asistoval Štefan Szöke (9:5).
31:06
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Štefan Szöke, asistoval Libor Kunčický (8:5).
30:38
Vyloučen hráč Zdeněk Pavelek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA A na 2 minuty za sekání.
30:25
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Petr Janáč bez asistence (7:5).
30:08
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jan Pešula bez asistence (6:5).
27:43
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA A vstřelil Jaromír Zwinger, asistoval Zdeněk Pavelek (5:5).
24:00
24:00
23:14
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Libor Kunčický, asistoval Jan Piprek (5:4).
22:01
Vyloučen hráč Pavel Světlík družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:44
Vyloučen hráč Jan Jelínek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA A na 2 minuty za nesportovní chování.
21:44
Vyloučen hráč Jan Jelínek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA A - osobní trest.
19:12
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA A vstřelil Jan Jelínek, asistoval Jaromír Zwinger (4:4).
18:25
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Michal Sordyl, asistoval Jan Studenský (4:3).
18:00
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA A vstřelil Zdeněk Pavelek, asistoval Jan Jelínek (3:3).
17:01
Vyloučen hráč Petr Janáč družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
15:31
Vyloučen hráč Petr Baránek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA A na 2 minuty za sekání.
14:21
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Petr Janáč, asistoval Marcel Scholz (3:2).
12:54
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jan Studenský, asistoval Petr Janáč (2:2).
12:11
Vyloučen hráč Martin Reichel družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA A na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
09:58
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA A vstřelil Jan Jelínek bez asistence (1:2).
06:12
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA A vstřelil Dalibor Římský, asistoval Jan Jelínek (1:1).
04:40
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Štefan Szöke z trestného střílení (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA A:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Tomáš Krajčovič; hráči v poli: Libor Kunčický, Marian Telega, Petr Janáč, Radim Šlachta, Michal Sordyl