2:2
0:3
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - FBC Došwich Milevsko 2:10
24. Michal Novák, 27. Michal Novák - 1. Martin Dolejš, 4. Lukáš Trojáček, 6. Dan Hrůza, 10. Jakub Kotrba, 10. Lukáš Trojáček, 23. Lukáš Trojáček, 23. Marek Čáp, 40. Jakub Štván, 42. Martin Dolejš, 44. Petr Dolejš; rozhodčí: Eliška Hnojnová - Lukáš Teska; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Daniel Mánek 25 - Karel Tvrdík 7, Petr Šimák 7; po třetinách: 0:5, 2:2, 0:3;
45:00
44:59
Vyjádření trenéra Milevska: Výborná první třetina. V polovině zápasu dostali příležitost i hráči ze širšího kádru. Děkuji hráčům za předvedený výkon. Soupeřům šťastný návrat domů. Vyjádření trenéra Hostinné: Děkujeme soupeřům
43:46
Vyloučen hráč Michal Novák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za vysoká hokejka.
43:34
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Petr Dolejš, asistoval Martin Dolejš (2:10).
43:33
A máme to. Desátý gól je tam.
43:00
Dvě minuty do konce utkání. Dá Milevsko desítku?
41:31
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Jan Keyzlar (2:9).
41:30
Toto trvalo. Milevsko opět na střelecké vlně.
39:47
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Štván, asistoval David Prokop (2:8).
39:46
A i po dlouhé době, zde máme góóól.
37:00
Tak konečně první střela Milevska a následně i Hostinné. Dosud nuda.
30:00
30:00
29:59
Střely na branku po druhé třetině: Milevsko 9 - Hostinné 9
28:20
Vyloučen hráč Lukáš Trojáček družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
26:12
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Michal Novák, asistoval Matěj Hnízdil (2:7).
26:11
A přeci se povedlo.
24:39
Milevsko polevilo a nabídlo tak Hostinné hned několik příležitostí. Zatím bez skórování.
23:15
Po chybě střídajícího gólmana se zadařilo i Hostinné.
23:14
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Michal Novák bez asistence (1:7).
22:51
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Marek Čáp, asistoval Martin Dolejš (0:7).
22:33
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Šimák družstva FBC Došwich Milevsko
22:30
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Martin Dolejš (0:6).
15:00
15:00
14:59
Střely na branku po první třetině: Milevsko 14 - Hostinné 2
10:19
Milevsko soupeře tlačí, ale Jan Keyzlar nemá dnes nabitou flintu.
09:37
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
09:37
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Petr Dolejš (0:5).
09:20
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Kotrba, asistoval Kryštof Fiala (0:4).
07:19
Hostinné se zatím nedostali za svoji polovinu. Milevsko soupeře zamklo na jejich polovině a kombinuje.
05:07
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Dan Hrůza, asistoval Jakub Štván (0:3).
05:06
Opakovaně krásná akce, ale nyní ve dvojici Štván a Hrůza. A opět zakončena brankou.
03:21
03:20
Krásná souhra hráčů Dolejše a Trojáčka, která končím brankou.
00:45
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Marek Čáp (0:1).
00:44
Milevsko rozehrává hru odzadu, přenáší hru ze strany na střed a góóóól.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Eliška Hnojnová a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko: brankář: Karel Tvrdík; hráči v poli: Jan Keyzlar, Marek Čáp, Petr Dolejš, Martin Dolejš, Lukáš Trojáček
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Daniel Mánek; hráči v poli: David Weishaupt, Jakub Valenta, Šimon Shon, Jakub Novotný, Trung Le