2:5
0:5
- : -

FBC Hlučín C - FBC Honey Badgers F-M 3:14
12. Ondřej Moravec, 14. Přemysl Hanzal, 15. Vojtěch Reiský - 4. Martin Kalivoda, 5. Vít Kahánek, 8. Filip Závodný, 9. Daniel Žurek, 13. Martin Nenička, 15. Filip Závodný, 20. Václav Štrbák, 22. Vojtěch Gřundel, 24. Lukáš Žurek, 27. Lukáš Žurek, 30. Lukáš Žurek, 32. Vojtěch Gřundel, 33. Filip Závodný, 34. Václav Štrbák; rozhodčí: Martin Kotala - Jan Šotola; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Musial ? - Michal Zápalka ?; po třetinách: 1:4, 2:5, 0:5;
36:00
33:08
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Václav Štrbák, asistoval Vojtěch Gřundel (3:14).
32:27
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Filip Závodný, asistoval Vít Kahánek (3:13).
31:26
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Václav Štrbák (3:12).
29:24
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Lukáš Žurek, asistoval Václav Štrbák (3:11).
26:14
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Lukáš Žurek, asistoval Vojtěch Gřundel (3:10).
24:00
24:00
23:27
Vyloučen hráč Matěj Múdrik družstva FBC Hlučín C na 2 minuty za sekání.
23:23
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Lukáš Žurek bez asistence (3:9).
21:41
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Martin Nenička (3:8).
19:13
14:37
14:16
Branku družstva FBC Hlučín C vstřelil Vojtěch Reiský, asistoval Matěj Múdrik (3:5).
13:37
Branku družstva FBC Hlučín C vstřelil Přemysl Hanzal, asistoval David Musial (2:5).
12:53
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Martin Nenička, asistoval Daniel Žurek (1:5).
12:00
12:00
11:23
Branku družstva FBC Hlučín C vstřelil Ondřej Moravec bez asistence (1:4).
11:05
Vyloučen hráč Vladimír Foldyna družstva FBC Hlučín C na 2 minuty za bránění ve hře.
10:35
Vyloučen hráč Martin Kalivoda družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za sekání.
08:49
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Daniel Žurek, asistoval Vít Kahánek (0:4).
07:52
04:46
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Michal Szczotka (0:2).
03:49
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Martin Kalivoda, asistoval Vít Kahánek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kotala a Jan Šotola.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Radek Měrka, Vít Kahánek, Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák, Daniel Žurek