2:1
2:2
- : -

ČSKA Ostrava - TJ Slovan Havířov C 5:7
7. Robert Zapletal, 15. Martin Klečka, 24. David Przyczko, 27. Martin Klečka, 30. Robert Zapletal - 3. Michal Durlák, 9. Lukáš Říman, 10. Lukáš Klucho, 12. Martin Beliančín, 15. Martin Beliančín, 26. Josef Badej, 32. Martin Beliančín; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Kludka ? - Daniel Chmiel ?; po třetinách: 1:4, 2:1, 2:2;
36:00
31:19
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Martin Beliančín, asistoval David Švrčina (5:7).
29:53
Branku družstva ČSKA Ostrava vstřelil Robert Zapletal, asistoval David Przyczko (5:6).
26:51
Branku družstva ČSKA Ostrava vstřelil Martin Klečka, asistoval Michal Korch (4:6).
25:12
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Josef Badej, asistoval Martin Beliančín (3:6).
24:00
24:00
23:49
Branku družstva ČSKA Ostrava vstřelil David Przyczko, asistoval Richard Kadlčík (3:5).
17:07
Trestné střílení družstva ČSKA Ostrava neproměnil Martin Klečka.
14:35
Branku družstva ČSKA Ostrava vstřelil Martin Klečka z trestného střílení (2:5).
14:21
12:00
12:00
11:23
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Martin Beliančín, asistoval Lukáš Říman (1:4).
09:20
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Lukáš Klucho, asistoval David Švrčina (1:3).
08:46
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Lukáš Říman, asistoval Josef Badej (1:2).
06:12
02:39
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Michal Durlák, asistoval Martin Beliančín (0:1).
00:25
Vyloučen hráč Martin Beliančín družstva TJ Slovan Havířov C na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov C: brankář: Daniel Chmiel; hráči v poli: David Motloch, Adam Klimeš, David Švrčina, Lukáš Klucho, Martin Beliančín