1:5
1:2
- : -

TJ Slovan Havířov C - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B 2:10
21. Daniel Beliančín, 28. Lukáš Klucho - 5. Michal Karban, 6. Dušan Pícha, 7. Martin Adamec, 16. Martin Ondryáš, 20. Marek Štěpán, 21. Jan Ondryáš, 22. Dan Panáček, 24. Petr Hrňa, 29. Petr Koutný, 30. Lukáš Morys; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Daniel Chmiel ? - Marek Rusev ?; po třetinách: 0:3, 1:5, 1:2;
36:00
29:32
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil Lukáš Morys, asistoval Dan Panáček (2:10).
29:16
Vyloučen hráč Josef Badej družstva TJ Slovan Havířov C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:38
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil Petr Koutný, asistoval Jan Ondryáš (2:9).
27:03
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Lukáš Klucho, asistoval David Motloch (2:8).
24:00
24:00
23:08
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil Petr Hrňa, asistoval Jan Ondryáš (1:8).
21:20
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil Dan Panáček, asistoval Michal Karban (1:7).
20:47
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil Jan Ondryáš, asistoval Dušan Pícha (1:6).
20:03
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Daniel Beliančín, asistoval Lukáš Říman (1:5).
19:34
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil Marek Štěpán, asistoval Michal Karban (0:5).
18:37
Another one HEADSHOT!!!
18:14
Vyloučen hráč Michal Durlák družstva TJ Slovan Havířov C na 2 minuty za bránění ve hře.
15:39
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil Martin Ondryáš, asistoval Radek Lacina (0:4).
15:39
Perfektní backhand Ondryáše pod lapačku Chmiela.
14:45
Osamocený Morys teď zahodil možnost ke skórování.
12:00
12:00
10:37
Vyloučen hráč Lukáš Muras družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B na 2 minuty za sekání.
09:11
Mnozí z přihlížejících si vyžadovali gólu při sporném momentu rozhodčí, ale uklidnil situaci.
08:06
Tlak Frenštátu přetrvává, soupeře nenechávají ani na vteřinu vydechnout.
06:38
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil Martin Adamec, asistoval Michal Karban (0:3).
06:38
Po důraze před bránou se potvrzuje dominance Frenštátu a soupeři odskakují na rozdíl 3 branek.
05:43
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil Dušan Pícha, asistoval Jan Ondryáš (0:2).
05:43
Krásnou souhru já na bráchu brácha na mě využil Pícha a navyšuje stav utkání na 0:2
04:21
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil Michal Karban, asistoval Marek Štěpán (0:1).
04:21
Karban si sám poradil se dvěma obránci, pro svou střelu si vybral pravý růžek branky a dobře udělal.
03:34
Pokus Adamce končí vysoko nad.
03:05
3 minuty utekly jak voda, ale zatím jsme neviděli ani náznak šance.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B:
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov C: brankář: Daniel Chmiel; hráči v poli: David Motloch, Adam Klimeš, David Švrčina, Lukáš Klucho, Martin Beliančín