4:0
1:1
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - Panthers Praha 7:3
2. Lukáš Dubský, 9. Lukáš Dubský, 16. Lukáš Dubský, 20. Matěj Čermák, 23. Jan Josef Brychta, 25. Adam Kuchynka, 43. Michael Řehák - 3. Zdeněk Prokůpek, 8. Karel Petrák, 37. Jan Waldhauser; rozhodčí: Mariia Zimina - Přemysl Bališ; vyloučení: 4:5; využití: 2:2; diváků: 56; zásahy brankářů: Šimon Lisa 18, Roman Nový 1 - Kristián Ulrych 23; po třetinách: 2:2, 4:0, 1:1;
45:00
Střely na btanku ve třetí třetině 9:5 pro Panthers, celkově Sparta 30, Panthers 22.
45:00
Komentář trenéra hostí Panthers Praha: Ve druhé třetině jsme se připravili o zápas zbytečnými individuálními chybami a vyloučeními. Ve třetí třetině jsme nebyli schopni využít těžko připravené šance, Děkuji soupeři za zápas.
45:00
Komentář trenéra domacích: Konečně jsme zahráli tak, jak jsme si představovali. Jednoznačně náš nejlepší výkon v sezóně. Děkuji klukům za utkání. Věřím, že v dalších zápasech v sezóně na to navážeme a ještě zabojujeme o 4. místo!
45:00
43:57
Vyloučen hráč Karel Petrák družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
42:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Lukáš Dubský (7:3).
38:42
Vyloučen hráč Adam Šimek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za zdržování hry.
36:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Jaroslav Petrák (6:3).
35:50
Vyloučen hráč Jan Josef Brychta družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
35:29
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil Jakub Žiška.
35:29
Střídání brankáře. Nový brankář Roman Nový družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
30:00
30:00
Střely ve druhé třetině 14:8 pro Spartu.
30:00
29:39
Vyloučen hráč Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování.
25:50
Vyloučen hráč Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
24:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kuchynka, asistoval Adam Šimek (6:2).
23:59
Vyloučen hráč David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
22:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Samuel Vobořil (5:2).
19:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Čermák, asistoval Adam Kocián (4:2).
19:11
Vyloučen hráč Jaroslav Petrák družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
17:19
Vyloučen hráč David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
15:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Michael Řehák (3:2).
15:00
15:00
Střely na branku v první třetině 11:5 pro Spartu.
15:00
08:57
07:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Zdeněk Prokůpek (1:2).
05:56
Vyloučen hráč Adam Kocián družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
02:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Zdeněk Prokůpek, asistoval Antonín Ježek (1:1).
01:23
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Mariia Zimina a Přemysl Bališ.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha:
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Šimon Lisa; hráči v poli: Adam Šimek, Adam Kuchynka, Adam Kocián, Michael Řehák, Lukáš Dubský