1:1
- : -
FBS Olomouc

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FBS Olomouc 4:3
3. Kamil Šešulka, 19. Zdeněk Malík, 24. Otto Kubiš, 30. Zdeněk Malík - 12. Stanislav Kosek, 18. Kamil Šešulka, 30. Tomáš Musil; rozhodčí: Pavel Hála - Viktor Kubala; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Radomír Mazoch ? - Jakub Kowolowski ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:1;
36:00
35:06
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
29:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Zdeněk Malík bez asistence (4:3).
29:25
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Musil, asistoval Josef Obdržálek (3:3).
24:00
24:00
23:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Otto Kubiš, asistoval David Cigánek (3:2).
18:20
17:16
Vlastní branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kamil Šešulka (1:2).
12:00
12:00
11:51
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Stanislav Kosek, asistoval Adam Borges (1:1).
11:47
Vyloučen hráč Otto Kubiš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
07:38
Vyloučen hráč Martin Mrkus družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kamil Šešulka, asistoval Otto Kubiš (1:0).
02:04
Vyloučen hráč Jiří Kylar družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc:
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Radomír Mazoch; hráči v poli: Radim Janeček, David Cigánek, Pavel Slavík, Martin Sedláček, Otto Kubiš