3:1
- : -
Sokol Šenov

Sokol Šenov - Flashing Stars Havířov B 5:1
11. Pavel Tříska, 13. Štěpán Chrapek, 29. Roman Cymorek, 30. Štěpán Chrapek, 33. Štěpán Chrapek - 33. Zdeněk Bartoš; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Radim Kokošínský ? - Štěpán Gryc ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 3:1;
36:00
32:19
Branku družstva Sokol Šenov vstřelil Štěpán Chrapek, asistoval Daniel Jirušek (5:1).
32:05
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Zdeněk Bartoš, asistoval Jaroslav Zíka (4:1).
29:14
Branku družstva Sokol Šenov vstřelil Štěpán Chrapek, asistoval Radim Kokošínský (4:0).
28:18
Branku družstva Sokol Šenov vstřelil Roman Cymorek, asistoval Roman Sasín (3:0).
24:00
24:00
23:01
Vyloučen hráč Radim Kunčický družstva Sokol Šenov na 2 minuty za sekání.
12:55
12:00
12:00
10:32
Branku družstva Sokol Šenov vstřelil Pavel Tříska, asistoval Daniel Jirušek (1:0).
10:25
Vyloučen hráč Zdeněk Bartoš družstva Flashing Stars Havířov B na 2 minuty za sekání.
03:16
Vyloučen hráč Tomáš Tomešek družstva Sokol Šenov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů Flashing Stars Havířov B: brankář: Štěpán Gryc; hráči v poli: Roman Foltýn, Jan Bomba, Jaroslav Zíka, Zdeněk Bartoš, Michal Beneš