3:2
2:2
- : -

Flashing Stars Havířov B - Fencers Havířov 8:6
3. Zdeněk Bartoš, 3. Zdeněk Bartoš, 12. Roman Foltýn, 16. Martin Szotek, 19. Zdeněk Bartoš, 20. Zdeněk Bartoš, 26. Jaroslav Zíka, 33. Zdeněk Bartoš - 6. Filip Cichý, 10. Filip Cichý, 19. Lukáš Uher, 24. Stanislav Bělunek, 29. Václav Štěrba, 34. Roman Švacho; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 2:5; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Štěpán Gryc ? - Michal Koričanský ?; po třetinách: 3:2, 3:2, 2:2;
36:00
35:45
Vyloučen hráč Jan Bomba družstva Flashing Stars Havířov B na 2 minuty za hrubost.
35:45
Vyloučen hráč Radek Kaleta družstva Fencers Havířov na 2 minuty za hrubost.
33:47
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil Roman Švacho bez asistence (8:6).
32:07
Vyloučen hráč Václav Štěrba družstva Fencers Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:00
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Zdeněk Bartoš, asistoval Jaroslav Zíka (8:5).
28:08
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil Václav Štěrba, asistoval Jiří Salamon (7:5).
25:01
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Jaroslav Zíka bez asistence (7:4).
24:00
24:00
23:57
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil Stanislav Bělunek, asistoval Roman Švacho (6:4).
20:59
Vyloučen hráč Filip Cichý družstva Fencers Havířov na 2 minuty za sekání.
19:08
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Zdeněk Bartoš, asistoval Rostislav Kubicius (6:3).
18:20
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Zdeněk Bartoš bez asistence (5:3).
18:15
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil Lukáš Uher, asistoval Stanislav Bělunek (4:3).
15:06
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Martin Szotek bez asistence (4:2).
12:00
12:00
11:59
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Roman Foltýn, asistoval Jaroslav Zíka (3:2).
09:58
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil Filip Cichý, asistoval Lukáš Uher (2:2).
09:42
Vyloučen hráč Rostislav Kubicius družstva Flashing Stars Havířov B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
09:05
Vyloučen hráč Roman Švacho družstva Fencers Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:01
Vyloučen hráč Václav Štěrba družstva Fencers Havířov na 2 minuty za hra rukou.
05:16
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil Filip Cichý, asistoval Václav Štěrba (2:1).
02:38
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Zdeněk Bartoš, asistoval Michal Beneš (2:0).
02:07
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Zdeněk Bartoš, asistoval Štěpán Gryc (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů Fencers Havířov:
00:00
Line-up domácích Flashing Stars Havířov B: brankář: Štěpán Gryc; hráči v poli: Roman Foltýn, Jan Bomba, Jaroslav Zíka, Zdeněk Bartoš, Michal Beneš