2:2
2:0
- : -

Florbal Teplice - TJ Lokomotiva Louny 10:3
2. Matěj Kosina, 3. Jan Koštoval, 6. Jan Koštoval, 9. Jan Karafiát, 9. Ondřej Brabec, 12. Martin Sedlmaier, 25. Jan Koštoval, 27. Jan Karafiát, 31. Jan Koštoval, 44. Martin Sedlmaier - 9. Radek Ložan, 22. Radek Ložan, 25. Jakub Laurich; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Hoffmann ? - Radek Marhonz ?; po třetinách: 6:1, 2:2, 2:0;
45:00
43:37
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Sedlmaier, asistoval Jan Koštoval (10:3).
30:21
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Ondřej Brabec (9:3).
30:00
30:00
26:54
Vyloučen hráč Matěj Moravec družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře.
26:02
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát, asistoval Martin Sedlmaier (8:3).
24:24
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jakub Laurich, asistoval Jiří Klokočník (7:3).
24:06
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Jan Karafiát (7:2).
21:21
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Radek Ložan, asistoval Matěj Moravec (6:2).
15:00
15:00
11:34
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Sedlmaier bez asistence (6:1).
08:37
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Radek Ložan bez asistence (5:1).
08:23
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Brabec bez asistence (5:0).
08:07
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát, asistoval Matěj Kosina (4:0).
05:29
02:30
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Jan Zahn (2:0).
01:35
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Matěj Kosina bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny:
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Martin Hoffmann; hráči v poli: Tereza Divecká, Ondřej Brabec, Jan Karafiát, Martin Sedlmaier, Markéta Juříčková