3:0
2:0
- : -

1. FBC DDM Děčín IV - SK BIVOJ LITVÍNOV 5:2
20. Lukáš Vlček, 21. Matouš Dašek, 24. Simeon Trapani, 36. Lukáš Vlček, 44. Vladimír Vrátil - 12. Tomáš Kratochvíl, 13. Ondřej Kopta; rozhodčí: Jitka Píšová - Josef Heřmánek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Jiří Přeučil ? - Jiří Vybíral ?; po třetinách: 0:2, 3:0, 2:0;
45:00
43:10
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Vladimír Vrátil, asistoval Lukáš Neruda (5:2).
35:18
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Lukáš Vlček z trestného střílení (4:2).
33:02
Vyloučen hráč Lukáš Neruda družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
33:02
Vyloučen hráč Dominik Hasenöhrl družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
25:00
Dnes je významný den pro litvínovského hráče Tomáše Kubase. Symbolicky slaví devatenácté narozeniny právě dnes, 19.1. Tomáši, za celé Dynamo přejeme vše nejlepší! Připíjíme Ti na zdraví vychlazenou citronovou minerálkou!
23:15
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Simeon Trapani, asistoval Vladimír Vrátil (3:2).
21:35
Přeučil naučil hráče Bivoje pokoře, když jim nedal šanci skórovat. Hodně dobrý!
20:47
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matouš Dašek, asistoval Lukáš Vlček (2:2).
19:09
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Lukáš Vlček, asistoval Martin Vybíral (1:2).
15:00
15:00
12:49
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Kopta, asistoval Tomáš Kratochvíl (0:2).
11:11
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Ondřej Kopta (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Píšová a Josef Heřmánek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV:
00:00
Line-up domácích 1. FBC DDM Děčín IV: brankář: Jiří Přeučil; hráči v poli: Martin Vybíral, Matouš Dašek, Michal Záruba, Lukáš Vlček, Zdeněk Martinec