0:0
3:3
- : -

FK Slovan J.Hradec B - FBC Došwich Milevsko A 5:4
9. Jan Holoubek, 14. Jakub Šmíd, 31. Michal Hřebíček, 43. Roman Aster, 44. Jakub Šmíd - 2. Vojtěch Bečka, 32. Adam Černý, 33. Václav Dvořák, 37. Adam Černý; rozhodčí: David Podařil - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Petr Toman ? - Miloš Kahoun ?; po třetinách: 2:1, 0:0, 3:3;
45:00
44:53
Timeout FBC Došwich Milevsko A
43:00
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Šmíd, asistoval Kryštof Ille (5:4).
42:30
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Roman Aster, asistoval Michal Hřebíček (4:4).
37:40
Vyloučen hráč Kryštof Ille družstva FK Slovan J.Hradec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:53
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Adam Černý, asistoval Vojtěch Bečka (3:4).
32:14
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Václav Dvořák, asistoval David Staněk (3:3).
31:20
30:50
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Jakub Pavlát (3:1).
30:00
30:00
25:55
Vyloučen hráč Martin Bečka družstva FBC Došwich Milevsko A na 2 minuty za bránění ve hře.
23:08
Vyloučen hráč Jan Holoubek družstva FK Slovan J.Hradec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
13:18
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Šmíd, asistoval Jiří Holický (2:1).
08:14
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jan Holoubek, asistoval Jakub Šmíd (1:1).
01:03
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Vojtěch Bečka, asistoval David Staněk (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Podařil a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko A:
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec B: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Lukáš Fencl, Jiří Holický, Jakub Šmíd, Kryštof Ille, Jan Holoubek