4:0
1:4
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - Florbal Teplice 7:5
10. Jaroslav Gabriel, 15. David Zeman, 17. David Zeman, 17. Petr Borňás, 25. Jaroslav Gabriel, 27. Jan Vajgl, 35. Jaroslav Gabriel - 3. Ondřej Brabec, 33. Martin Sedlmaier, 37. Martin Sedlmaier, 39. Martin Sedlmaier, 40. Jan Koštoval; rozhodčí: David Scholz - Robert Kusek; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Whitehead ?, Filip Kajzr ? - Daniel Fiala ?; po třetinách: 2:1, 4:0, 1:4;
45:00
43:47
Vyloučen hráč Daniel Pilař družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
39:22
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Jan Karafiát (7:5).
38:00
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Sedlmaier, asistoval Jakub Andrt (7:4).
36:22
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Sedlmaier z trestného střílení (7:3).
34:36
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jaroslav Gabriel, asistoval David Zeman (7:2).
32:57
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Sedlmaier, asistoval Ondřej Brabec (6:2).
30:00
30:00
26:05
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jan Vajgl, asistoval Lubor Hanžl (6:1).
24:32
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jaroslav Gabriel bez asistence (5:1).
22:17
Vyloučen hráč Markéta Juříčková družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
20:52
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Kajzr družstva BK REAL ROUDNICE n/L
18:56
Vyloučen hráč Jan Zahn družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:32
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Petr Borňás bez asistence (4:1).
16:17
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil David Zeman, asistoval Štěpán Šára (3:1).
15:00
15:00
14:37
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil David Zeman bez asistence (2:1).
09:38
Vyloučen hráč Ondra Kára družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
09:25
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jaroslav Gabriel, asistoval Štěpán Šára (1:1).
03:09
Vyloučen hráč Jan Koštoval družstva Florbal Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
02:55
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Brabec, asistoval Jakub Andrt (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Daniel Fiala; hráči v poli: Jan Zahn, Ondřej Brabec, Jan Karafiát, Martin Sedlmaier, Jan Koštoval