3:1
4:2
- : -

Hippos Žďár n/S. - Snipers Třebíč 14:3
1. Lukáš Hudeček, 5. Karolína Judová, 7. Vít Chalupa, 9. Jan Lukeš, 9. Jan Lukeš, 10. Dalibor Novák, 13. Lukáš Hudeček, 18. Michal Přibyl, 19. Pavel Rous, 24. Filip Mašek, 40. Vít Chalupa, 42. Pavel Rous, 42. Jan Lukeš, 43. Michal Přibyl - 26. Josef Mareš, 33. Filip Dvořák, 37. Vojtěch Paul; rozhodčí: David Štos - Jiří Vrána; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Jakub Graňák 4, Daniel Pelikán 11 - Roman Kedroň 24; po třetinách: 7:0, 3:1, 4:2;
45:00
44:59
Střely ve třetí části: Hippos 15, Snipers 6
44:59
Komentář trenéra domácích V. Roseckého: "V dnešním dopoledním zápase mohlo být tempo hry lepší, vyšší. V první třetině se relativně plnily pokyny dané před zápasem, pak klasické polevení. Snad se z výkonu v první třetině odrazíme do konce sezóny. Zároveň díky soupeřům, sqělím divákům, bezchybným pořadatelům i dalším dvěma aktérům utkání."
44:59
Komentář trenéra hostů M. Pazderníka: "Opět jsme prospali úvod zápasu a pak se to s námi vezlo. Domácí vyhráli zcela zaslouženě."
42:23
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Přibyl, asistoval Pavel Rous (14:3).
42:23
Další branka a teď budou muset spoluhráči pomoci jednomu ze svých kumpánů rozmotat nohy.
41:39
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Lukeš, asistoval Martin Svatoň (13:3).
41:39
Teď dvě rychlé branky v podání Hrochů. Za povšimnutí stojí především ta druhá. Kdy Svatoň oslovil krosem Lukeše a ten trefil přesně.
41:21
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Tomáš Hrubý (12:3).
39:12
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Chalupa bez asistence (11:3).
39:12
Trochu kuriózní branka. Chalupa vystřelil metr vedle brány, ale k jeho štěstí trefil botu domácího obránce, od které se míček odrazil do brány.
38:32
Timeout Hippos Žďár n/S.
38:32
Trenér Hipposu si bere time-out a ještě bude chtít něco vymyslet.
37:11
V poslední části se hra vyrovnala. Hroši už nejsou tak hladoví a Třebíč, když má šanci, tak se snaží ohrozit bránu.
36:00
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Paul, asistoval Josef Mareš (10:3).
36:00
Potřetí v zápase se prosazují hosté. Paul natáhl ke střele z větší vzdálenosti a vymetl pavouky z brány.
35:23
Hrubému dnes není souzeno, v další dobré příležitosti netrefil.
34:22
Lukuš se na malém prostoru dokázal prosadit, ale trefil pouze tyč hostující svatyně.
32:23
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Filip Dvořák bez asistence (10:2).
32:23
Hromádka namazal Marešovi a ten s díky nabídnuté šance využil.
31:45
Teď trojice Svatoň - Judová - Lukeš pěkně zakombinovali kolem brány hostů. Branku to žel nepřineslo.
30:15
Hrubý odmítl skórovat v jasné příležitosti, brankář Třebíče dobře zasáhl.
30:00
30:00
29:59
Střely ve druhé části: Hippos 11, Snipers 8
29:22
Rous během jednoho střídání třikrát natáhl ke střele, škoda že si nevšiml, že má na hřišti čtyři spoluhráče.
25:18
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Josef Mareš, asistoval Filip Dvořák (10:1).
25:18
Mareš poslal míček na Pelikána a ten ukázal, že levou rukou nemá tak silnou jako pravou. Na míček si sice sáhl ale zabránit gólu nestačil.
23:58
Třebíčský Mopils v dobré šanci přestřelil bránu.
23:02
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Mašek, asistoval Tomáš Hrubý (10:0).
23:02
Hrubý obral o míček jednoho z obránců v těsné blízkosti brány. Předložil ho Maškovi a i ten se zapisuje mezi střelce dnešního utkání.
22:42
Judová našla před bránou Lukeše, který si tentokrát na brankáře ani nadvakrát nepřišel.
19:12
Od začátku druhé části se v bráně Hipposu objevuje Pelikán, který si po čtyrech minutách připisuje první úspěšný zákrok.
18:14
18:14
Rous dostal naservírováno od Hrubého před prázdnou bránu a tohle nešlo netrefit.
17:45
17:45
Rous trefil břevno, míček se odrazil na hůl Přibyla a ten tyčku poslal míček do sítě.
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Pelikán družstva Hippos Žďár n/S.
15:00
15:00
14:59
Střely po první třetině: Hippos 12, Snipers 4
13:50
Graňák propagační střelu z velké vzdálenosti v klidu chytá do rukavic.
12:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Hudeček bez asistence (7:0).
12:55
Po půl minutě si Hudeček spravil chuť. Provedl podobnou akci jako u první branky a trefil na nohu brankáře.
12:25
Hudečkova rána orazítkovala tyč. Škoda.
09:49
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Dalibor Novák, asistoval Vít Chalupa (6:0).
09:49
Novák se dostal k míčku, provedl rychlou otočku a trefil přesně. Brankář Třebíče má nejvíce práce s taháním míčků ze své klece.
09:09
Na druhé straně zasahuje i Graňák, kdy se obrana domácích nepochopitelně rozestoupila.
08:57
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Lukeš, asistoval Vít Chalupa (5:0).
08:57
Hudeček dnes při chuti. Svoje dva góly vtěsnal do jedné minuty. Nutno říct, že s tímhle pokusem si gólman mohl poradit.
08:00
08:00
Martin Svatoň ukázal, že není žádný sobec. Už mohl střílet, ale ještě přihrál do křídla na úplně volného Lukeše a ten z jedné trefil přesně na zadní tyč.
06:40
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Chalupa, asistoval Jan Lukeš (3:0).
06:40
Lukeš si připisuje druhou výstavní nahrávku. Ze standardky z rohu našel Chalupu, který si krásně seběhl a trefil přesně horní roh.
05:05
Začala šestá minuta a Graňák stále bez zákroku.
04:27
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Karolína Judová, asistoval Jan Lukeš (2:0).
04:27
Lukeš zpoza brány procpal míček mezi první tyči a tělem brankáře do malého brankoviště, kde už nebyl problém pro Judovou dorazit míček do prázdné brány z deseti centimetrů.
04:03
Rous zbytečně střílí do blokujícího hráče, přitom na druhé straně měl úplně volného spoluhráče
03:00
Hippos je více na balonku a diktuje tempo hry.
00:37
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Hudeček bez asistence (1:0).
00:37
Hudeček se na polovině hřiště zbavil svého soupeře, doběhl k půlce a střelou překvapil hostujícího brankáře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Štos a Jiří Vrána.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč:
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Jakub Graňák; hráči v poli: Michal Přibyl, Lukáš Hudeček, Pavel Rous, Tomáš Hrubý, Filip Mašek