5:4
1:1
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FBC Liberec B 6:5
2. Jan Vokáč, 4. Lukáš Kaprhál, 5. Erik Kocur, 6. Jan Vokáč, 10. Jan Vokáč, 21. Martin Dvořák - 6. Petr Kukla, 9. Dominik Klimeš, 10. Michal Šedivý, 12. Dominik Klimeš, 21. Richard Mizera; rozhodčí: Jiří Lindner - Kamil Neuman; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Fuňák 2, Lukáš Mašek 7 - Oliver Sýkora 8, Vilém Svrček 3; po třetinách: 5:4, 1:1;
24:00
23:08
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
20:49
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Richard Mizera bez asistence (6:5).
20:18
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák, asistoval Jan Vokáč (6:4).
13:30
Vyloučen hráč Matyáš Miklošín družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hra na zemi.
12:00
12:00
11:09
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Dominik Klimeš bez asistence (5:4).
10:00
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Mašek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
10:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vilém Svrček družstva FBC Liberec B
09:42
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Michal Šedivý bez asistence (5:3).
09:22
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Martin Dvořák (5:2).
08:56
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Dominik Klimeš, asistoval Richard Mizera (4:2).
05:28
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Petr Kukla, asistoval Patrik Szajkó (4:1).
05:02
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Lukáš Kaprhál (4:0).
04:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Matěj Hruštinec (3:0).
03:29
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Kaprhál, asistoval Martin Dvořák (2:0).
01:12
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Lindner a Kamil Neuman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Oliver Sýkora; hráči v poli: Lukáš Lempach, Michal Šedivý, Richard Mizera, Lukáš Westfal, Filip Haken
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Ondřej Fuňák; hráči v poli: Tomáš Liška, Martin Dvořák, Lukáš Kaprhál, Jan Vokáč, Pavel Souček