2:2
4:4
- : -

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FBC Dobruška 8:6
6. Petr Janíček, 11. Stanislav Karban, 20. Petr Janíček, 30. Petr Janíček, 36. Petr Janíček, 37. Martin Teuber, 41. Petr Janíček, 44. Petr Janíček - 26. Jaroslav Šabata, 29. Matěj Stodůlka, 33. Adam Kováč, 39. Karel Zachariáš, 43. Matěj Grulich, 45. Ondřej Arijčuk; rozhodčí: Pavel Houserek - Martin Preclík; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Karel Godár 19 - Tomáš Tuček 17; po třetinách: 2:0, 2:2, 4:4;
44:40
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Ondřej Arijčuk bez asistence (8:6).
43:06
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Jakub Jebousek (8:5).
42:19
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Matěj Grulich, asistoval Jan Jirák (7:5).
40:32
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Václav Vachek (7:4).
40:17
Vyloučen hráč Marek Matějů družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
38:25
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Karel Zachariáš, asistoval Marek Matějů (6:4).
36:57
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Martin Teuber, asistoval Karel Godár (6:3).
35:53
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček bez asistence (5:3).
32:04
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Adam Kováč, asistoval Jan Čtvrtečka (4:3).
30:00
30:00
29:06
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Rudolf Suk (4:2).
28:27
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Matěj Stodůlka, asistoval Ondřej Arijčuk (3:2).
25:50
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jaroslav Šabata, asistoval Adam Kováč (3:1).
25:12
Trestné střílení družstva FBC Dobruška neproměnil Jakub Holeček.
19:31
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Martin Heřmanský (3:0).
18:50
Vyloučen hráč Martin Teuber družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
17:44
Vyloučen hráč Adam Kováč družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
10:09
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Stanislav Karban, asistoval Petr Janíček (2:0).
05:37
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Martin Teuber (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: Karel Godár; hráči v poli: Pavel Kuneš, Rudolf Suk, Petr Janíček, Martin Heřmanský, Jiří Neumann