6:0
8:1
- : -

Sokol Pardubice B - TJ Sokol Dvůr Králové nL 17:1
4. Tomáš Kubíček, 10. Dominik Nikolas Chmelař, 13. Dominik Nikolas Chmelař, 17. Michal Talacko, 21. Tomáš Kubíček, 21. Radek Cibere, 25. Adam Filip, 28. Tomáš Kubíček, 30. Tomáš Kubíček, 32. Ondřej Vichr, 35. Filip Hoffman, 39. Filip Hoffman, 41. Tomáš Kubíček, 43. Adam Filip, 44. Adam Filip, 45. Adam Filip, 45. Dominik Nikolas Chmelař - 35. Martin Teuber; rozhodčí: Pavel Houserek - Martin Preclík; vyloučení: 0:4 + Martin Teuber OS; využití: 1:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Milan Špaček 17 - Karel Godár 26; po třetinách: 3:0, 6:0, 8:1;
45:00
44:58
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Dominik Nikolas Chmelař, asistoval Tomáš Kubíček (17:1).
44:38
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Adam Filip, asistoval Radek Cibere (16:1).
43:58
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Adam Filip, asistoval Filip Hoffman (15:1).
42:15
40:12
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Tomáš Kubíček, asistoval Dominik Nikolas Chmelař (13:1).
38:43
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Filip Hoffman, asistoval Karel Brychta (12:1).
34:54
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Filip Hoffman, asistoval Jiří Smolík (11:1).
34:46
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Martin Teuber, asistoval Martin Heřmanský (10:1).
31:59
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Ondřej Vichr, asistoval Dominik Nikolas Chmelař (10:0).
30:00
30:00
29:46
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Tomáš Kubíček bez asistence (9:0).
29:23
Vyloučen hráč Martin Teuber družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
27:06
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Tomáš Kubíček, asistoval Karel Brychta (8:0).
24:50
20:42
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Radek Cibere, asistoval Filip Hoffman (6:0).
20:30
16:00
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Michal Talacko, asistoval Tomáš Kubíček (4:0).
15:00
15:00
12:46
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Dominik Nikolas Chmelař, asistoval Karel Brychta (3:0).
10:46
Vyloučen hráč Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:25
Vyloučen hráč Martin Heřmanský družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:42
06:01
Vyloučen hráč Martin Teuber družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL - osobní trest.
06:01
Vyloučen hráč Martin Teuber družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování.
03:25
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Tomáš Kubíček bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: Karel Godár; hráči v poli: Rudolf Suk, Petr Janíček, Martin Heřmanský, Jiří Neumann, Pavel Kuneš