1:2
1:3
- : -

Viking TJ Kobylisy - Wizards DDM Praha 10 3:6
6. Karolína Břoušková, 18. Pavla Uhlířová, 37. Petra Vondráčková - 11. Lucie Smutná, 20. Adéla Valentová, 24. Adéla Valentová, 33. Andrea Suchánková, 40. Jana Melounová, 45. Lucie Smutná; rozhodčí: Jiří Pochop - Šimon Kořínek; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Tereza Krmelová 17 - Tereza Macounová 15; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:3;
45:00
44:12
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Lucie Smutná, asistoval Jana Melounová (3:6).
39:54
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jana Melounová, asistoval Adéla Valentová (3:5).
38:21
Vyloučen hráč Nicola Kotýnková družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:11
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Petra Vondráčková, asistoval Karolína Břoušková (3:4).
36:11
Kobylisy korigují stav na 3-4! Břoušková předložila na zadní tyčku neobsazené Vondráčkové a ta to věší pod víko jako prádlo na sušák
32:26
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Andrea Suchánková, asistoval Veronika Jarrahová (2:4).
32:26
Suchánková se vytočila jako podpatek a dává nad nohu brankařky Kobylis
30:01
Od vstupu přišla zpráva, že máme vyprodáno. Dnes si našlo na toto derby cestu 15 neplatících diváků, děkujeme.
30:00
30:00
23:51
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adéla Valentová, asistoval Dana Husáková (2:3).
23:51
Po prdelkovém souboji v rohu hřiště byla vyloučena domácí hráčka a hostující hráčky využívají ppočetní výhodu skvělou ranou po zemi!
23:27
19:32
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adéla Valentová, asistoval Jana Melounová (2:2).
19:32
Melounová pronikla po mantinelu jako guru Jára při kroužkovacím rituálu a dává na velké brankoviště Valentové, ta si balonek potáhla jako rumcajs Natov a šup tam s tím"
17:56
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Pavla Uhlířová, asistoval Nicola Kotýnková (2:1).
17:56
Tuto branku jsem bohužel neviděl, proto nemohu popsat její průběh, ale lauf po vstřelené brance byl opravdu neskutečný, úplný gejzír emocí!
15:00
15:00
10:55
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Lucie Smutná, asistoval Adéla Valentová (1:1).
10:55
Ve skrumáži před brankou se ocitl balonek na holi Smutné, ta zavřela oči a plácla to pod horní tyčku a máme vyrovnáno. I manžel už se raduje s malým na tribuně.
05:24
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Karolína Břoušková, asistoval Petra Vondráčková (1:0).
05:24
Neskutečný protiútok kobyliských žen končí výborně umístěnou ranou mezi nohy, po zemi! Pastva pro oči, publikum žasne!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Pochop a Šimon Kořínek.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Tereza Macounová; hráči v poli: Jana Melounová, Dana Husáková, Lucie Smutná, Adéla Valentová, Veronika Jarrahová