1:1
2:1
- : -

FBC Honey Badgers F-M - FbC Coyotes Jablunkov B 5:4
5. Vojtěch Gřundel, 8. Ivan Valigura, 24. Martin Nenička, 26. Radek Měrka, 28. Václav Štrbák - 8. Jiří Raszka, 10. Michal Bocek, 23. Jiří Raszka, 34. Patrik Polák; rozhodčí: Aleš Onderka - Josef Veselý; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Zápalka ? - Pavel Kovář ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:1;
36:00
34:38
Timeout FbC Coyotes Jablunkov B
33:20
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Patrik Polák bez asistence (5:4).
31:42
Vyloučen hráč Petr Kuřok družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za hra bez hokejky.
27:55
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Václav Štrbák, asistoval Lukáš Žurek (5:3).
25:24
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Radek Měrka, asistoval Václav Štrbák (4:3).
24:00
24:00
23:22
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Martin Nenička, asistoval Václav Štrbák (3:3).
22:00
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Jiří Raszka bez asistence (2:3).
20:17
Vyloučen hráč Miroslav Byrtus družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
11:51
Vyloučen hráč Jiří Raszka družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za hrubost.
09:39
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Michal Bocek, asistoval Miroslav Byrtus (2:2).
07:54
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Jiří Raszka, asistoval Patrik Polák (2:1).
07:47
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Ivan Valigura, asistoval Daniel Žurek (2:0).
04:41
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Václav Štrbák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Onderka a Josef Veselý.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov B:
00:00
Line-up domácích FBC Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Radek Měrka, Vít Kahánek, Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák, Daniel Žurek