3:0
2:2
- : -

FBC PRIMAškola Spartak Bílovec B - FBC Cobra Hať 7:2
4. Petr Suchoň, 12. Ondřej Gacek, 15. Tomáš Kasinec, 17. Josef Malík, 23. Václav Holub, 30. Václav Holub, 31. Petr Suchoň - 29. Adam Pieknik, 31. Adam Pieknik; rozhodčí: Lukáš Toman - Andrej Bílek; vyloučení: 1 + Richard Mück ČK1 + 5:4 + Adam Pieknik OS + Přemysl Kulhavý ČK1 + 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Vlk ? - Ondřej Ozdinec ?; po třetinách: 2:0, 3:0, 2:2;
36:00
32:11
Vyloučen hráč Adam Pieknik družstva FBC Cobra Hať na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:52
Branku družstva FBC PRIMAškola Spartak Bílovec B vstřelil Petr Suchoň, asistoval Josef Malík (7:2).
30:32
Branku družstva FBC Cobra Hať vstřelil Adam Pieknik, asistoval Michal Neděla (6:2).
30:15
Trestné střílení družstva FBC Cobra Hať neproměnil Adam Pieknik.
29:39
Vyloučen hráč Přemysl Kulhavý družstva FBC Cobra Hať na 5 minut za hrubost.
29:23
Branku družstva FBC PRIMAškola Spartak Bílovec B vstřelil Václav Holub, asistoval Tomáš Kasinec (6:1).
28:56
Branku družstva FBC Cobra Hať vstřelil Adam Pieknik, asistoval Lukáš Cigán (5:1).
25:37
Vyloučen hráč Ondřej Urbánek družstva FBC PRIMAškola Spartak Bílovec B na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
22:23
Branku družstva FBC PRIMAškola Spartak Bílovec B vstřelil Václav Holub, asistoval Tomáš Vrána (5:0).
17:39
Vyloučen hráč Přemysl Kulhavý družstva FBC Cobra Hať do konce utkání.
17:39
Vyloučen hráč Richard Mück družstva FBC PRIMAškola Spartak Bílovec B do konce utkání.
17:39
Vyloučen hráč Richard Mück družstva FBC PRIMAškola Spartak Bílovec B na 5 minut za hrubost.
16:52
Branku družstva FBC PRIMAškola Spartak Bílovec B vstřelil Josef Malík, asistoval Petr Suchoň (4:0).
14:10
Branku družstva FBC PRIMAškola Spartak Bílovec B vstřelil Tomáš Kasinec, asistoval Václav Holub (3:0).
12:00
12:00
11:50
Branku družstva FBC PRIMAškola Spartak Bílovec B vstřelil Ondřej Gacek, asistoval Tomáš Kajnar (2:0).
08:53
Vyloučen hráč Adam Pieknik družstva FBC Cobra Hať na 2 minuty za nesportovní chování.
08:53
Vyloučen hráč Adam Pieknik družstva FBC Cobra Hať - osobní trest.
06:32
Vyloučen hráč Adam Pieknik družstva FBC Cobra Hať na 2 minuty za sekání.
03:39
Branku družstva FBC PRIMAškola Spartak Bílovec B vstřelil Petr Suchoň, asistoval Ondřej Gacek (1:0).
03:17
Vyloučen hráč Vojtěch Cigán družstva FBC Cobra Hať na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.