2:0
2:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň B - FbC Plzeň white 4:1
3. Ondřej Fencl, 4. Adam Štěpánek, 15. Adam Štěpánek, 24. Jakub Tausch - 13. Richard Nový; rozhodčí: Tomáš Vacek - Vít Kohout; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Šimon Bejdák 5 - Jakub Balák 13; po třetinách: 2:0, 2:1;
24:00
23:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jakub Tausch, asistoval Tomáš Šedivý (4:1).
16:28
Vyloučen hráč David Šmucr družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Adam Štěpánek, asistoval Tomáš Fait (3:1).
12:45
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil Richard Nový, asistoval Jonáš Pávek (2:1).
12:00
12:00
04:28
Vyloučen hráč Václav Martin Šimice družstva FbC Plzeň white na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Adam Štěpánek bez asistence (2:0).
02:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Ondřej Fencl, asistoval Jan Straka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Vacek a Vít Kohout.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň white:
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň B: brankář: Šimon Bejdák; hráči v poli: Tomáš Fait, Jiří Špetka, Jaromír Fait, Adam Štěpánek, Tomáš Jedlička