0:1
4:0
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - Florbalová akademie MB  4:2
32. Veronika Křečková, 35. Veronika Křečková, 35. Veronika Křečková, 36. Leontýna Káralová - 6. Barbora Chmelařová, 18. Marie Jirková; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Brak; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Nikola Nosková ? - Nela Syrovátková ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 4:0;
36:00
35:54
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Leontýna Káralová, asistoval Nicol Hyková (4:2).
34:58
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Veronika Křečková bez asistence (3:2).
34:51
Timeout Florbalová akademie MB
34:51
31:24
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Veronika Křečková, asistoval Adélka Skořepová (1:2).
30:56
Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
28:48
Vyloučen hráč Karolína Bulvová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
17:46
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Marie Jirková, asistoval Nela Bártová (0:2).
12:00
12:00
06:24
Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil Marie Jirková.
05:12
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Chmelařová, asistoval Adéla Plchová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Strnad a Jan Brak.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB :
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Nikola Nosková; hráči v poli: Adélka Skořepová, Eliška Malíková, Veronika Křečková, Klára Bačkovská, Karolína Bulvová