3:0
6:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - SK BIVOJ LITVÍNOV 10:5
11. Michal Klápa, 29. Michal Strachota, 38. Michal Klápa, 40. Michal Klápa, 42. Michal Strachota, 45. Jiří Mutínský, 47. Michal Chudina, 47. Michal Klápa, 55. Jaroslav Jaroš, 58. Michal Klápa - 3. Štěpán Cvekl, 6. Daniel Hulič, 11. Daniel Hulič, 57. Ondřej Tichý, 60. Ondřej Tichý; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 156; zásahy brankářů: Daniel Váradi 31 - Lukáš Chyna 40; po třetinách: 1:3, 3:0, 6:2;
60:01
Komentář asistenta trenéra hostí Skořepy: Po nadějné první třetině jsme si vyžrali beznaděj třetiny druhé a třetí set 6:2 pro domácí zakončil tuto bitvu. Hodně štěstí do play off a díky soupeři, rozhodčím, divákům a zdravím spoluhráče k onlinu.
60:01
Komentář domácího trenéra Petra Pánka: Doslova tragický vstup do zápasu nás donutil stáhnout hru na dvě lajny už v první třetině. Efekt to mělo na výbornou obranu soupeře včetně brankáře až ve druhé třetině, kdy jsme místy drtivým. tlakem zápas otočili.
60:01
Pokračování trenéra domácích Petra Pánka: Ve třetí třetině už jsme si zápas pohlídali a postupně opět zapojili všechny hráče z lavičky. Díky soupeři a skvělým divákům
60:00
59:48
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Tichý bez asistence (10:5).
58:55
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
58:55
Domácí si zkouší hru v 6
57:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (10:4).
56:20
Váradi teď nevěděl kde má míček, ten se vynořil přímo před Tichým a ten koriguje
56:19
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Tichý, asistoval Ondřej Krejčí (9:4).
55:36
Šnajdr trefil ze vzduchu pouze ukazatel skóre
54:13
Chudina našel krásně Jaroše a ten střelou z otočky opět skóruje
54:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Michal Chudina (9:3).
50:12
Vyloučen hráč Štefan Nagy družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:49
Vary mají otěže zápasu pevně v rukou a nechtěji připustit komplikace
48:40
Střelu Lisy Chyna viděl a neměl s ní problém
47:10
Domácí trenér pouští do hry i ostatní hráče, kteří díky špatnému úvodu tolik do zápasu nezasáhli
46:31
Hosté sice vyhráli buly, oklamžitě však o míček přišli, Mutínský předložil před prázdnou branku míček Klápovi a je to již 8:3
46:30
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
46:30
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Jiří Mutínský (8:3).
46:26
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Chudina, asistoval Ondřej Vavro (7:3).
45:05
Po střele Procházky zvoní tyč
44:38
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Michal Strachota (6:3).
43:25
Míček chvíli poskakoval v karlovarském brankovišti, Stejskal ho však odpálil do rohu
41:46
Strachota z nenápadné střely zvyšuje.
41:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Jiří Mutínský (5:3).
39:47
Klápa se už chystal k nahrávce, nakonec však z ničeho nic střílí gól a kompletuje hattrick
39:46
39:20
Střela Strachoty vysoko nad
37:48
Domácí nakonec přeci jen srovnávají, Strachotův pokus vyrazil Chyna ke Klápovi, který nekompromisně uklízí pod břevno
29:12
Dnešní utkání sleduje 156 diváků. Děkujeme a i vám, kteří nás sledujete v tomto přenosu
28:27
Konečně se domácí dočkali, proti střele Strachoty k tyči neměl Chyna nárok
28:26
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Jan Běloch (2:3).
17:37
Domácí se tlačí za vyrovnáním, Litvínov však skvěle blokuje a znemožňuje Varům nějakou výraznější šanci