4:4
1:3
- : -

Florbal Primátor Náchod - Florbal Exelsior Havířov 6:8
16. Vojtěch Bureš, 23. Josef Čejpa, 31. Ondřej Macháček, 37. Vojtěch Bureš, 39. Vojtěch Bureš, 50. Jan Hrubý - 16. Tomáš Kozlík, 29. Adam Feber, 30. Marián Kloza, 35. Marián Kloza, 37. Jakub Holeš, 47. Jakub Vilím, 59. Filip Geisler, 60. Daniel Filip; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 25 - Vojtěch Stefan 45; po třetinách: 1:1, 4:4, 1:3;
60:00
Střely ve třetí třetině Náchod - 19, Havířov - 13.
60:00
Komentář vedoucího družstva hostí pana Kotuly: Důležité vítězství především pro naši psychiku. Konečně jsme se dočkali a vezeme si 3 body z venkovního zápasu i když to bylo s velkým štěstím. Musíme na výkon navázat i v posledních kolech a pořádně se připravit na vyřazovací boje. Děkuji soupeřům za utkání.
60:00
Komentář trenéra družstva domácích pana Třešňáka: Asi nejlepší výkon v sezoně!! Soupeře jsme přehrávali a vytvořili jsme si velké množství šancí. Bohužel soupeř byl efektivnější a nakonec šťastnější, když utkání rozhodla vlastní branka. Zbývají 3 utkání do konce základní části, uděláme maximum abychom šli do baráže a až do konce bojovali o udržení 1.ligy v Náchodě. Chtěl bych dnes extra poděkovat fanouškům za podporu!
60:00
59:37
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Filip, asistoval Hynek Plášek (6:8).
59:10
Náchod zkouší hru v 5(bez golmana).
58:58
Vyloučen hráč Jan Světlík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
58:58
Vyloučen hráč Ondřej Drong družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
58:42
Timeout Florbal Primátor Náchod
58:37
Vlastní branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Filip Geisler (6:7).
57:24
Po Burešově pády Skalický vychytal únik hostí.
54:25
Vyloučen hráč Hynek Plášek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
51:00
Po křižné nahrávce Tychl trefuje pouze boční síť odkryté branky.
49:28
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Hrubý, asistoval Jan Čečetka (6:6).
49:28
Hrubý doraží skákavý balonek.
49:02
Bureš střílí na ležicího golmana, ovšem trefuje jeho nataženou ruku.
48:20
Náchod si stále přihrává na hostující půlce, ovšem nedostává se do žádných větších šancí.
47:53
Geisler od mantinelu míjí branku.
47:16
Vyloučen hráč Daniel Tychtl družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
46:17
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Vilím, asistoval Ondřej Kučera (5:6).
46:17
Kučera ztečoval do branky Vilímovu střelu z půlky.
45:30
Vlček nahodil přes půlku na branku, ovšem golman vstal a balonek vklidu chytil.
44:05
Feber chtěl za běhu backendem přelobovat Skalického ovšem netrefil kasu.
42:30
Tychtl vystřelil k tyči, kde již čekal v plně pozoru Skalický.
40:01
I úvodní buly třetí třetiny vyhrál Náchod.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině Náchod - 17, Havířov - 12.
40:00
39:59
Čečetka zkouší v poslední sekundě střelu otočku, která pouze narazila do nohy hostujcího golmana.
38:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Ondřej Macháček (5:5).
38:51
Bureš se vytočil z pozabrankového prostoru.
36:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Jiří Vlček (4:5).
36:46
Bureš umístil od mantinelu k odkryté tyči.
36:38
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Holeš, asistoval Ondřej Drong (3:5).
36:38
Holeš umístil k levé tyči.
34:04
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Daniel Tychtl (3:4).
34:04
Tychl poslal křižnou přihrávku na Klozu, který umístil pod zemi těsně pod padajícího Skalického.
33:00
Čejpa střílí od mantinelu nad ramena golmana, který ovšem stihl zasáhnout svou ruku.
30:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Macháček bez asistence (3:3).
30:53
Macháček překonal v úniku hostujícího golmana.
30:00
Macháček si hrál s balonkem mezi nohama hostujícího golmana, ovšem když zjistil že je to beze smyslu tak se šel proběhnout za kasu.
30:00
Děkujeme všem 100 divákům, kteří zavítali na naše utkání.
29:54
Čížkovu střelu vyrazil hostující golman loktem.
29:23
29:23
Hosté využil nedůraz před domácí brankou.
28:41
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Jakub Vilím (2:2).
28:16
Skalický vytáhl za letu Krausův balonek letící do kasy.
26:42
Čížek několikrát zabránil Klozově střele.
25:48
Bureš opět netrefil z blízka k odkryté tyči.
25:21
Čejpa přihrál z rohu na druhou stranu, kde čekal Světlík ten ovšem v krásně šanci netrefil kasu.
22:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Josef Čejpa, asistoval Vojtěch Bureš (2:1).
22:42
Čejpovi se podařilo vsítit letící balonek a tím se mu podařilo otočit skore utkání pro Náchod.
22:35
Macháček přihrál Burešovi, který těsně netrefil k odkryté tyči.
21:20
Feber přihrál z rohu před branku na Bezděčíka, který branku přestřelil.
20:41
Donaj měl několik šancí před kasou, které nevyužil.
20:01
I úvodní buly druhé třetiny pro Náchod.
20:00
20:00
Střely v první třetině Náchod - 15, Havířov - 7.
20:00
19:35
Bureš sám v úniku na golmana, avšak trefil pouze jeho masku.
17:45
Hosté měli několik šancí ve velkém brankovišti, které byly ukončeny Donajovým odkopnutím míčku
15:42
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Daniel Filip (1:1).
15:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Jan Světlík (1:0).
15:27
Světlík přihrál z rohu po lajně na Světlíka a ten poslal křižnou přihrávku na Bureše, který umístil k druhé tyči.
14:48
Vyloučen hráč Daniel Tychtl družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:45
Světlík ani na potřetí nedokázal dorazit.
12:59
Volný úder na velkém brankovišti domácích byl úspěšně ubráněn.
11:45
Světlík z výběhu od mantinelu vysoce přestřelil.
09:18
Čížkova střela z půlky skončila mezi Stafanovama nohama.
06:58
Filipovu střelu vyrazil Skalický nohou.
05:48
Térovu střelu z půlku vyrazil hostující golman ramenem.
03:30
Feberovu střelu od mantinelu Skalický s přehledem chytil do ruky.
02:58
Osamostatněný Kováčik nedokázal obelstít golmana, který si míček zpracoval mezi své nohy.
02:00
Burešova střela od mantinelu skončila v rukou Stefana.
00:01
Úvodní buly pro Náchod.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Stefan; hráči v poli: Hynek Plášek, Dominik Ošťádal, Richard Kraus, Daniel Filip, Tomáš Kozlík
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Jiří Vlček, Filip Geisler, Josef Čejpa, Vojtěch Bureš, Ondřej Macháček
00:00
Krásný florbalový večer, vítej u online přenosu 23. kola 1. ligy mužů mezi Florbal Primátor Náchod a Florbal Exelsior Havířov. Týmy od sebe dělí 7 příček a 26 bodů. Náchod potřebuje nutně vyhrát, aby se vyhoupl z poslední místa tabulky, jinak by to pro něj znamenalo okamžitý sestup a nemožnost bojovat v play-down o udržení. Pěknou zábavu