3:2
4:2
- : -

BLACK ANGELS - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 10:5
5. Jaroslav Král, 9. Jakub Boček, 16. Jakub Renčín, 24. Matěj Boček, 28. Jakub Hromada, 30. Jakub Boček, 51. Martin Obuškevič, 52. Jakub Hromada, 55. Vojtěch Ježek, 60. Jan Hněvkovský - 4. Michal Pražák, 30. Maxim Volek, 37. Filip Chmelíček, 41. Filip Chmelíček, 56. Vojtěch Plaček; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 86; zásahy brankářů: Daniel Körber 25 - Ondřej Lupoměch 25; po třetinách: 3:1, 3:2, 4:2;
60:00
Komentář trenéra domácích p. Petra Pajera : Dneska nemá smysl hodnotit soupeře. No a když budu hodnotit nás, tak na to bude stačit velmi stručné - až na pár jedinců bída. Jsem rád, že byl dneska Sigy v bráně famozni. Dneska jsou to jeho 3 body. Díky divákům, že si našli cestu uprosted týdne.
60:00
Komentář trenéra hostů p. Ondřeje Neumana : "Dnes víceméně rovnoceně 20 minut špatný trénink, 20 minut průměrný výkon, 20 minut slušných. Na soupeře kvalit BA to stačit dnes nemohlo, ale věřím, že nás to vrátilo do tempa, ve kterém můžeme hrát o pro nás přeci jen důležitější body."
60:00
59:59
A je konec!!!
59:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Jaroslav Král (10:5).
59:52
A přece tam ta desítka padla. Hněvkovský po krosovce Krále překonává Lupoměcha, který se už viditelně nesnažil.
57:00
Utkání sleduje 86 diváků. Příště jich bude snad třikrát tolik!
55:19
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Vojtěch Plaček, asistoval Michal Pražák (9:5).
55:19
Nevadí! Dáme jim desítku!
54:05
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Ježek, asistoval Daniel Körber (9:4).
54:05
Korber si připisuje bod!!! Přihrává Ježkovi, který přesóloval celé hřiště a překonává Lupoměcha.
51:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jakub Boček (8:4).
51:10
A Blaci se opravdu probouzejí. Jakub Boček nachází přihrávkou jak z reprezentace Hromada a ten přidává další gól do sítě hostů.
50:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Martin Obuškevič, asistoval Jaroslav Král (7:4).
50:11
Situaci 3 na 2 řeší Obuškevič rychlou střelou do šibenice. Tím domácí tým opět probudil.