1:3
2:3
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FBC Štíři Č. Budějovice 3:7
30. Maxim Volek, 50. Filip Chmelíček, 59. Vojtěch Plaček - 9. Radek Hanák, 23. Jan Staněk, 31. Jan Staněk, 38. Daniel Drobiš, 52. David Chvosta, 56. Ondřej Havelka, 60. Jan Králík; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 26 - Josef Macek 25; po třetinách: 0:1, 1:3, 2:3;
60:00
Střely 3. třetina: Start - 12, Štíři ČB - 8
60:00
Komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman: "Dnes nás porazila parta kluků v tělech chlapů! Doslova se vším pozitivním co to znamená - to nadšení, bojovnost, euforie, jednoduchost a účelnost...jedním slovem paráda! Dnes nám parta dospělých chlapů ukázala, že velké výsledky se dají uhrát opravdovou radostí a naprostým základem toho, co má florbalista umět. Hodně štěstí do play-off, nám se sezona komplikuje."
60:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Malého: Dnes jsme byli po celý zápas lepší, komplikace přišla během 3. třetiny v dvojnásobném oslabení. Naštěstí jsme dotáhli zápas do vítězného konce a slavíme postup do play-off.
60:00
Střely celkem: Start - 28, Štíři ČB - 32
60:00
59:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval David Chvosta (3:7).
59:20
Poslední minuta probíhá na půlce hostů, ale bohužel bez golové šance
58:10
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Vojtěch Plaček, asistoval Filip Chmelíček (3:6).
55:38
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka bez asistence (2:6).
55:38
Havelka si dorazil vlastní střelu a využívá přesilovku
53:58
Vyloučen hráč Ondřej Vošta družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
51:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Chvosta, asistoval Jan Staněk (2:5).
51:10
Rychlý protiútok zakončuje Chvosta a navrací hostům třibrankové vedení
49:36
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Chmelíček, asistoval Daniel Maxa (2:4).
45:26
Vyloučen hráč Daniel Maxa družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
44:57
Vyloučen hráč Michael Kudláček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:57
Kudláček neudržel nervy a posílá svůj tým do tři
44:53
Plaček ze vzduchu trefuje Macka do nohy
43:35
Vyloučen hráč Jakub Tomšíček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Radek Hanák (1:4).
33:28
Menší závar před Mackem, postupně si na něm vylámali zuby Kerzel, Chmelíček a Boubelík
32:44
Kulík od mantinelu trefuje Macka do břicha
30:58
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Staněk, asistoval Jan Králík (1:3).
30:58
Rychle rozehrány volný úder z obranné poloviny zakončuje Staněk střelou na bližší tyč
29:43
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Maxim Volek, asistoval Filip Řehulka (1:2).
28:44
Domácí jsou v dnešní zápase výrazně horším týmem, nedaří se ani Pražákovi, či Boubelíkovi
27:22
Začátek přesilovky nezachytil Jiráska v dobré formě, skoro namazal na protiútok
26:55
Vyloučen hráč Radek Hanák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
25:44
Vośta nastartoval nohy, nedokázal se natlačit před branku a končí v rohu
23:55
Maxa střílí mimo branku
22:38
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Staněk, asistoval David Chvosta (0:2).
22:38
Rychlá rozehra volného úderu a Staněk slaví jednoduchou branku
21:21
První minuta druhé třetiny proběhla bez šancí, míček se nedostal víc než 2 metry od půlky
14:31
Vyloučen hráč Otakar Prášek družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za blokování hokejky.
14:11
Jirásek je nějaký nevybouřený a vybuřuje se na protihráčích, snad to zvládne ukočírovat
12:28
Vošta vyvážel balonek a byl faulován, vyhodu od rozhodčích nevyužil, ale i tak píšťalka zůstala němá
10:48
Domácí vytáhli presink a získali balonek za hostující brankou, střela z toho nebyla
08:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Ondřej Havelka (0:1).
08:23
Střela Hanák se od sítky odrazila do masky Frühbauera a zapadla za brankovou čáru