2:3
3:6
- : -

Florbal Exelsior Havířov - BLACK ANGELS 5:13
24. Tomáš Vlach, 29. Tomáš Kozlík, 48. Adam Klimeš, 50. Daniel Tychtl, 57. Jakub Vilím - 10. Jakub Hromada, 15. Jakub Hromada, 19. Jaroslav Král, 20. Jakub Hromada, 24. Matěj Boček, 28. Adam Bouček, 37. Tomáš Straka, 44. Jan Bauman, 46. Daniel Ludvík, 47. Filip Neklan, 52. Daniel Ludvík, 53. Filip Neklan, 55. Jakub Boček; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Vojtěch Stefan 19 - Tomáš Cmíral 21; po třetinách: 0:4, 2:3, 3:6;
60:00
Komentář trenéra hostí Petra Pajera: Dnešní zápas rozhodla naše velmi disciplinovaná a odmakaná první třetina. Škoda, že jsme si to nepřenesli i do druhé a do třetí, ale i tak výsledek nakonec nevypadá vůbec špatně. Soupeři a divákům díky za zápas.
60:00
Komentář vedoucího domácích Pavla Kotuly: Paradoxně jeden z lepších výkonů letošního roku, teda alespoň začátek. Bohužel se velmi nadřeme na vštřelení gólu a lacině inkasujeme. Většina zápasu bohužel byla z naší strany hodně odevzdaná. Mám takové tušení, že se s BA letos nevidíme naposledy. V playoff musíme být chytřejší a disciplinovanější.
60:00
59:03
Klimešovi se neodařilo dát cross na Kučeru, který byl sám před Cmíralem.
57:34
U Cmírala zazvonila tyč.
56:35
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Vilím, asistoval Ondřej Kučera (5:13).
56:35
Kučera rychle rozehrál rozehrávku rohu soupeře a nahrává na Vilíma, který přesně zakončuje.
56:05
Vilím zachytil míček před bránou BLACK ANGELS, ale společně s Klimešem se jim nepodařilo nic vymyslet.
54:37
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jan Kopecký (4:13).
52:43
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Neklan, asistoval Jaroslav Král (4:12).
52:43
Havířov propadl za svou bránou a je z toho gól pro BLACK ANGELS.
51:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jakub Renčín (4:11).
51:02
Kraus běží sám na bránu, ale nepodařilo se mu zakončit.
50:26
Kozlík z otočký střílí mimo bránu.
49:57
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Tomáš Vlach (4:10).
49:09
Kučera zaklekl do crossu soupeře.
47:42
Vyloučen hráč Tomáš Vlach družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:21
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Kamil Peřka (3:10).
47:21
Klimeš si to vzal do vlastích rukou a po projetí 2 hráčů vstřeluje gól.
46:26
46:11
Zápas začíná být agresivnější, co se týče hry u mantinelů.
45:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Tomáš Straka (2:9).
45:17
Na Stefana se přilepila smůla, jelikož se míček odrazil o břevno do jeho zad a do brány.
43:36
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Bauman, asistoval Jakub Renčín (2:8).
43:12
Havířov se opět dostává pod opakovaný tlak ze strany soupeře.
41:58
Ježek po vstupu na hřiště dostává na sebe dlouhý nahoz, ale nedokázal prostřelit Stefana.
40:41
Havířov začal výrazně napadát svého soupeře při rozehrávce.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým BLACK ANGELS.
40:00
40:00
39:47
Vyloučen hráč Vojtěch Ježek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za vysoká hokejka.
39:11
Havířov opět přežívá oslabení.
37:11
Vyloučen hráč Tomáš Kozlík družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
37:11
Boček prošel přes 3 hráče a vybojoval pro svůj tým přesilovku.
36:01
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Straka bez asistence (2:7).
35:13
Havířov má dnes smolný den, jelikož každá nahrávká, která míří na hráče před Stefanem je úspěšná.
33:20
Klimeš běžel sám na bránu, ale při natahování na střelu mi míček odpálil obránce hostů.
31:18
Havířov dokázal ubránit své oslabení bez sebemenších problémů.
29:18
Vyloučen hráč Erik Šochman družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
29:18
Na Šochmana byla poslána nahrávka, kterou nečekal a dostal se k ní soupeř, kterého musel zfaulovat, jelikož běžel sám na bránu.
28:30
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Richard Kraus (2:6).
27:53
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adam Bouček bez asistence (1:6).
27:02
Peřka se při kličce zachytil o soupeře a míček ztrácí před svým brankářem, ale naštěstí ho Stefan vychytal.
25:43
Drong tahá míček z obrany po mantinelu, ale za bránou soupeře o něj přichází.
23:26
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Daniel Ludvík (1:5).
23:19
Filip byl s míčkem na čepeli sám před Cmíralem, ale nedokázal zakončit.
23:00
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Vlach bez asistence (1:4).
23:00
Vlach si prošel kolem 3 hráčů přes střed a zakončil do brány soupeře
22:33
Havířov neproměnil volný úder.
22:11
Vilím byl zfaulován při sprintu na brankáře Cmirala.
21:02
Havířov se dostal k míčku a dokázal i vytvořit nějakou akci před bránou hostů.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým BLACK ANGELS.
20:00
20:00
Střely na branku po první třetině: 7:12
20:00
19:37
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jakub Boček (0:4).
19:37
Boček nebyl nikým bráněn a před brankářem zpracoval míček a přesně zakončil.
18:16
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jaroslav Král, asistoval Jakub Renčín (0:3).
17:43
Stále se hraje pouze kolem brány domácích.
15:11
Drong zkouší střelu z půlky, která mu bohužel nevyšla.
14:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jan Kopecký (0:2).
14:24
Kozlík střílí do prvního hráče, který stojí před ním.
12:53
Havířov zatím pouze odolává nátlaku BLACK ANGELS a sem tam se jim povede rychlý protiútok.
11:27
Kraus vysprintoval proti obránci hostů a skoro se mu podařilo mu sebrat míček, ale dříve se k němu dostal Cmíral.
09:52
Tychtl zachytil před bránou soupeře míček, dává zádovku na Holeše, kterému se nepodařio zakončit.
09:10
09:01
Akci Vilíma a Šochmana vychytal helmou Cmíral.
07:01
Hra se hraje nahoru a dolu. Oba celky mají problém si nahrát.
05:55
Pláškovi se podařilo vytahnout míček z obrany až za bránu soupeře, kde o něj později přišel.
04:33
Na míčku je zatím pouze BLACK ANGELS.
03:02
Míček prošel kolem havířovské obrany, ale naštěstí ho Stefan chytá dřív než soupeř.
01:41
Boček běží přes střed, ale je zfaulován na zem a získal tak pro svůj tým volný úder.
00:23
Hosté se dostávají během pár vteřin k příležitosti zakončit do prázdné brány, ale Šochman míček vyráží pryč.
00:22
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým BLACK ANGELS.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Tomáš Cmíral; hráči v poli: Jan Pícha, Matěj Boček, Ondřej Vaculík, Jakub Renčín, Daniel Ludvík
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Stefan; hráči v poli: Hynek Plášek, Dominik Ošťádal, Richard Kraus, Daniel Filip, Tomáš Kozlík