1:3
1:4
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Primátor Náchod 4:7
7. Tomáš Skalitz, 12. Oldřich Jireček, 31. Ondřej Tichý, 51. Daniel Hulič - 24. Vojtěch Bureš, 30. Jiří Vlček, 35. Jan Savický, 46. Jan Savický, 60. Filip Geisler, 60. Vojtěch Bureš, 60. Josef Čejpa; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 6:5; využití: 1:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 29 - Vlastimil Skalický 42; po třetinách: 2:0, 1:3, 1:4;
60:00
Komentář domácích (p. Jindřich Hejkal): Bramboračku jsme si z toho dnes udělali sami. Svou nedisciplinovastí jsme si zkomplikovali udržení. Musíme to zahodit za hlavu, hodit tam sůl a srovnat se na příště. Díky soupeři a fanouškům. Zdravíme Filipa
60:00
Komentář trenéra hostujících (p. Tomáš Třešňák): Jsem rád, že jsme v 60ti minutách potvrdili svojí kvalitu a z horké litvínovské půdy si odvážíme všechny 3 body. Výhru si dnes užijeme a hned v pondělí se začneme připravovat na další zápas. Ještě nic není hotové. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:47
Timeout Florbal Primátor Náchod
59:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Josef Čejpa z trestného střílení (4:7).
59:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Ondřej Macháček (4:6).
59:19
Bivoj v šesti
59:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Filip Geisler, asistoval Josef Čejpa (4:5).
58:52
Čejpa do připraveného Chyny
58:17
atmosféra stále houstne
57:51
Vyloučen hráč Ondřej Krejčí družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
56:48
Procházka dlouho váhal se střelou
56:24
Vyloučen hráč Vojtěch Bureš družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
55:09
Vyloučen hráč Ondřej Tichý družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
54:30
Hulič zkoušel střelu po oběhnutí branky, jeho pokus blokován
52:40
Vyloučen hráč Jan Vacín družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
50:51
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Hulič, asistoval Ondřej Krejčí (4:4).
50:30
Tichý neprostrčil dlouhý pas do sítě
49:07
dlouhá střela skákavá střela a následná dorážka dělaly Skalickému problém, ale zvládl to
45:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Savický, asistoval Jan Světlík (3:4).
38:56
Vyloučen hráč Jan Světlík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
38:22
a máme tu sanitku...
36:53
začíná přesilovka hostí
36:02
Vyloučen hráč Jan Vacín družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
35:35
hráč Náchoda Čečetka dostal hokejkou do oka
34:53
Vyloučen hráč Vojtěch Bureš družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:19
34:01
Černý vystihl horší rozehrávku a dobře střílí
31:50
Kopeckého střela švihem neprošla
30:54
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Tichý, asistoval Daniel Hulič (3:2).
30:14
Vyloučen hráč Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
29:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval Filip Geisler (2:2).
28:38
Valter na Procházku, jeho jedovatou střelu zprava Skalický chytá
27:20
Rozehrávka Litvínova z velkého brankoviště: Hulič dává napravo na Tichého, ten však netrefuje dobře ostrou nahrávku
26:56
Vyloučen hráč Jan Savický družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
23:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Josef Čejpa (2:1).
23:05
Bureš trefuje nekompromisně pod víko
22:49
Čejpa trefuje břevno !
21:39
Vyloučen hráč Vlastimil Valter družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra rukou.
21:29
Vacín pálí tahem z půlky
21:29
Valter reklamuje, že to bylo rameno zhora, ale stejně je vyloučen, já to neviděl, tak nemohu soudit